„B-Sides” – nowa kompilacja Slums Attack


2013.11.29

opublikował:

„B-Sides” – nowa kompilacja Slums Attack

21 grudnia do sprzedaży trafi kompilacja Slums Attack zatytułowana „B-Sides”. Tytuł może się wydać mylący bowiem na płycie niekoniecznie znajdziemy utwory ze stron B singli. Gdyby rynek singlowy w kraju działał jak należy, zapewne te utwory znalazłyby się na stronie B każdego wydanego singla – tłumaczy DJ Decks. „B-Sides” będzie uzupełnieniem wydanej w październiku składanki „20/20 Evergreen” zawierającej największe hity zespołu.

Na każdym naszym albumie są perełki, które nigdy nie doczekały się obrazka, a gdyby tak zrobić śmiało stałyby się sztandarowymi singlami. Z sentymentem wybierałem kawałki, które dla mnie zasługują na szczególne uznanie pragnąc jednocześnie aby „B-Sides” zwróciła uwagę dojrzałego słuchacza i ludzi, którzy kojarzą Peję wyłącznie za sprawą takich utworów jak „Kurewskie życie” czy „Szacunek ludzi ulicy”. Bo chociaż kilka utworów pochodzi dokładnie z tej samej sesji nagraniowej, to merytorycznie mają wiele do zaoferowania – dodaje Peja.

Album jest już dostępny w przedsprzedaży .

{reklama-hh}

<iframe scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” src=”http://www.deezer.com/plugins/player?autoplay=false&playlist=true&width=640&height=240&cover=true&type=album&id=7049591&title=&app_id=undefined&ref=cgmpl” width=”640″ height=”240″></iframe>

Polecane

Share This