Z.B.U.K.U udostępnia klip do „Coś ze mną nie tak”


2018.08.08

opublikował:

Z.B.U.K.U udostępnia klip  do „Coś ze mną nie tak”

Z.B.U.K.U kontynuuje podgrzewanie atmosfery wokół swojej nadchodzącej płyty teledyskiem do singla „Coś ze mną nie tak”.

Po sukcesie utworu „Ostatni drink”, który w niecały miesiąc zanotował 5 milionów wyświetleń, przyszedł czas na zdecydowanie cięższą propozycję rapera. Producentem mrocznego numeru jest PSR, z kolei za warstwą wizualną stoi ekipa 9Liter Filmy.

Album „Konsekwentnie” ukaże się na rynku w drugiej połowie 2018 roku.

Z.B.U.K.U. inspiruje się Ryśkiem Riedlem i zespołem Dżem

Z.B.U.K.U. we wrześniu wyda nowy album pt. “Konsekwencje”. Jego przedsmakiem jest luźny utwór, który raper opublikował na swoim kanale. Produkcją “Złotego pawia” zajął się RX. Piosenka jest hołdem dla zespołu Dżem i Ryszarda Riedla.

Kawałek miał pojawić się na mojej najnowszej płycie, ale nie pasuje mi do koncepcji albumu. Jest to numer zainspirowany twórczością Ryśka Riedla i całego zespołu Dżem. Jestem wielkim fanem ich twórczości i to mój hołd. Dla wszystkich fanów zespołu DŻEM – „Złoty Paw” w mojej wersji. Refren celowo z przymrożeniem oka i bez sensu, jak większość dzisiejszego rapu- dla kontrastu! – napisał raper. Oryginalna wersja utworu „Złoty paw” pojawiła się na albumie zespołu Dżem „Lunatycy – czyli tzw. przeboje całkiem Live” w 1988 roku. Piosenki można posłuchać tutaj.

“Jestem ulubionym raperem polskiej reprezentacji”

Powiem ci ciekawą rzecz. Dostałem ostatnio książkę „Kulisy polskiej kadry” i tam jest rozdział na temat muzyki, jaką kadra dobiera do swoich treningów. Dowiedziałem się, że ulubionym raperem polskiej reprezentacji piłki nożnej jest Z.B.U.K.U. Serdecznie dziękuję, bardzo mnie to motywuje. Przeczytałem, że Robert Lewandowski wchodzi do szatni i mówi: “Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża Z.B.U.K.U.”. Dla chłopaków stało się to jakąś formą motywacji, przez co mnie to mnie motywuje. Skoro tacy ludzie, jak Robert Lewandowski, Błaszczykowski itd. słuchają mojej muzyki i w jakiś sposób napędza ich to do roboty, to dla mnie to jest dodatkowy kop do działania – powiedział raper Kubie Głogowskiemu.

Rozmowę można znaleźć tutaj.

Polecane

Share This