Z.B.U.K.U. przygotował niespodziankę dla swoich fanów


2018.08.15

opublikował:

Z.B.U.K.U. przygotował niespodziankę dla swoich fanów

foto: kadr z wideo

Nowa płyta prudnickiego rapera pojawi się już za kilka tygodni. W oczekiwaniu na album, Z.B.U.K.U zapowiedział… dodatkowy krążek.

Ci, którzy zamówią „Konsekwentnie” w przedsprzedaży, gratisowo otrzymają „Mixtape YoungBlood”. Nie będzie to zwykły album – jego nazwa nawiązuje do marki odzieżowej rapera.

Poszły 2 klipy z płyty, powoli chyba czas na klip z MIXTAPE YOUNGBLOOD. Będzie on dodawany dla osób, które zamówią płytę w pre-orderze. Niebawem ruszamy! – napisał Z.B.U.K.U. na swoim Instagramie.

Z.B.U.K.U udostępnia klip do “Coś ze mną nie tak”

Z.B.U.K.U kontynuuje podgrzewanie atmosfery wokół swojej nadchodzącej płyty teledyskiem do singla “Coś ze mną nie tak”.

Po sukcesie utworu “Ostatni drink”, który w niecały miesiąc zanotował 5 milionów wyświetleń, przyszedł czas na zdecydowanie cięższą propozycję rapera. Producentem mrocznego numeru jest PSR, z kolei za warstwą wizualną stoi ekipa 9Liter Filmy. Klip można obejrzeć tutaj.

“Jestem ulubionym raperem polskiej reprezentacji”

Powiem ci ciekawą rzecz. Dostałem ostatnio książkę „Kulisy polskiej kadry” i tam jest rozdział na temat muzyki, jaką kadra dobiera do swoich treningów. Dowiedziałem się, że ulubionym raperem polskiej reprezentacji piłki nożnej jest Z.B.U.K.U. Serdecznie dziękuję, bardzo mnie to motywuje. Przeczytałem, że Robert Lewandowski wchodzi do szatni i mówi: “Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża Z.B.U.K.U.”. Dla chłopaków stało się to jakąś formą motywacji, przez co mnie to mnie motywuje. Skoro tacy ludzie, jak Robert Lewandowski, Błaszczykowski itd. słuchają mojej muzyki i w jakiś sposób napędza ich to do roboty, to dla mnie to jest dodatkowy kop do działania – powiedział raper Kubie Głogowskiemu.

Rozmowę można znaleźć tutaj.

Polecane

Share This