Backstreet Boys – koncertowy niezbędnik


2014.02.23

opublikował:

Backstreet Boys – koncertowy niezbędnik

Już w najbliższą niedzielę w warszawskiej hali Torwar wystąpi grupa Backstreet Boys. Koncert jest wyprzedany, nie będzie więc możliwości zakupu biletów bezpośrednio przed występem. Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno – organizacyjnych związanych z koncertem zespołu.

Otwarcie bram hali Torwar nastąpi w dniu koncertu o godzinie 17:00. Czynne będą wszystkie wejścia funkcjonujące przy każdej imprezie organizowanej w hali. Początek koncertu został zaplanowany na godzinę 19:00. Wówczas na scenie pojawi się support. Osoby, które zakupiły wejściówki Meet & Greet, będą mogły wejść na obiekt o godzinie 14:00.

 

Parkingi przy hali

Od ul. Czerniakowskiej parking bezpłatny ok. 100 miejsc, przed Lodowiskiem Torwar II parking płatny w cenie 15 zł – 140 miejsc, przed stadionem Legii parking bezpłatny ok. 50 miejsc. Możliwe utrudnienia w ruchu drogowym. Utrudnienia w ruchu na ulicy Łącznica wjazdowa na Most Łazienkowski z ul. Solec od strony północnej na odcinku od ul. Solec do Most Łazienkowski. Zamknięta dla ruchu łącznica wjazdowa z ul. Solec na Most Łazienkowski. Objazd: Trasa Łazienkowska – Pl. Na Rozdrożu – Trasa Łazienkowska. Utrudnienia będą również występować w ruchu na ulicy Łącznica wjazdowa na Most Łazienkowski z ul. Solec od strony południowej na odcinku od ul. Solec do Most Łazienkowski. Zamknięta estakada wjazdowa na Most Łazienkowski od strony południowej. Objazd: Trasa Siekierkowska – Wał Miedzeszyński. Więcej informacji na stronie internetowej: http://tnij.org/utrudnienia

Osoby niepełnosprawne

Osoby niepełnosprawne wchodzą głównym wejściem, a następnie kierują się w stronę wind, na I piętro i później na sektory W i D.

Gastronomia na koncercie

Na obszarze hali będzie znajdować się sześć punktów gastronomicznych. Cztery z nich będą zlokalizowane na I piętrze, pozostałe dwa na parterze w pobliżu głównego wejścia. Będzie można w nich zakupić m.in.: napoje gazowane, niegazowane, ciepłe przekąski, hot dogi, zapiekanki, popcorn, orzeszki oraz słodycze.

Palenie papierosów na koncercie

Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnych strefach, czyli na tarasach na I piętrze. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

Czego nie można wnosić na koncert

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne

Na terenie imprezy nie można wnosić aparatów fotograficznych z odkręconymi obiektywami. Dopuszczalne jest natomiast korzystanie z aparatów kompaktowych.

Punkty medyczne

Podczas trwania koncertu Backstreet Boys w hali Torwar czynne będą punkty medyczne. Główny punkt medyczny będzie znajdował się na I piętrze w pobliżu toalet. Dodatkowo zorganizowanych zostanie siedem punktów mobilnych oraz przez cały koncert w pobliżu hali, będą stacjonowały dwie karetki.

Bankomaty

Najbliższy bankomat znajduje się przed halą Torwar I, przy kasach, od strony ul. Łazienkowskiej.

Szatnia

Szatnia ulokowana będzie w hallu głównym. Szatnia będzie odpłatna, organizatorzy proszą o nie pozostawianie wartościowych rzeczy w ubraniach. Przekazanie rzeczy do depozytu nie będzie możliwe. 

Gadżety

Podczas koncertu będzie przygotowane specjalne stoisko z oficjalne pamiątkami związanymi z zespołem. Będzie można zakupić koszulki, bluzy, odzież dziecięcą, torby, kubki, plakaty, pocztówki oraz wisiorki.

Polecane

Share This