Backstreet Boys w Polsce

Zespół przyjedzie do Warszawy.


2013.11.29

opublikował:

Backstreet Boys w Polsce

Rozwijamy informację, którą podaliśmy na fanpage`u – 23 lutego na Torwarze wystąpi grupa Backstreet Boys. Amerykanie przyjadą do nas promować wydaną latem płytę „In A World Like This”. Supportem Backstreet Boys będzie inna gwiazda pop z lat 90-tych – żeńska grupa All Saints.

Backstreet Boys to legendarny boysband, który szczyt popularności osiągnął w latach 90-tych. Gigantyczną popularność grupa zdobyła po wydaniu pierwszego albumu „Backstreet Boys” w 1995 roku. Zespół koncertował wtedy na całym świecie, a jego występy za każdym razem przyciągały dziesiątki tysięcy fanek. To właśnie w tym czasie grupa zagrała swoje jedyne koncerty w Polsce. Od tego czasu minęło już prawie 18 lat. Teraz Backstreet Boys wracają do Polski dojrzalsi, ale w dalszym ciągu z wielkimi hitami i wielką energią – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje będzie organizatorem koncertu Backstreet Boys w Polsce. To wydarzenie odbędzie się 23 lutego w warszawskiej hali Torwar w ramach cyklu “Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje”.

Powrót Backstreet Boys do Polski jest bardzo wyczekiwanym wydarzeniem przez fanów zespołu. W lipcu polski fanklub grupy za pomocą Twittera zapytał muzyka grupy Kevina Richardsona o możliwość koncertu w naszym kraju, na co otrzymał odpowiedź: „Nadchodzimy!”. Ta wiadomość już wtedy wywołała duże poruszenie.  Mimo upływu lat zespół nie stracił nic na popularności. W związku z tym liczymy, że koncert w hali Torwar przyciągnie komplet publiczności – dodaje Marek Kurzawa z Prestige MJM.

30 lipca ukazała się nowa płyta boysbandu „In A World Like This”. Cała nasza piątka starała się nagrać album, na którym każda piosenka mogłaby być singlem – mówi Nick Carter, członek Backstreet Boys.

Sprzedaż biletów na koncert Backstreet Boys rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 2 grudnia, o godzinie 10:00. Bilety (w cenach od 170 do 290 złotych) będzie można kupić w serwisie eBilet.pl.

Backstreet Boys w Polsce

Jak dowiadujemy się oficjalnej strony Backstreet Boys, boysband pojawi się w Polsce 30 listopada. Koncert odbędzie się na warszawskim Torwarze.

Backstreet Boys tworzą panowie: Howie D, Brian Littrell, A.J. McLean i Nick Carter. W tej chwili pracują nad nową płytą „This Is Us”, której można spodziewać się jeszcze w tym roku. Przy projekcie współpracują też Ryan Tedder z OneRepublic, Akon i Ne-Yo.

Nie ma jeszcze informacji o cenach biletów. Znane są natomiast koszty zakupu karnetów VIP. Są one identyczne na wszystkie występy boysbandu w ramach trasy This Is Us Tour i kształtują się następująco: “Platinum” $529, “Gold” $312, “Silver” $208 oraz “Bronze” $104.

22 i 23 listopada Backstreet Boys wystąpią w Niemczech (Berlin i Frankfurt), później przystanek w Italii i dalej środkowoeuropejski fragment trasy: 25 listopada – Bratysława, 27 listopada – Zagrzeb, 28 listopada – Bukareszt, 30 listopada – Warszawa. Grudzień, to już koncerty w Skandynawii.

Popularne newsy

Polecane