Backstreet Boys wracają do Polski

Bilety dostępne na eBilet.pl.


2014.04.24

opublikował:

Backstreet Boys wracają do Polski

Po wyprzedanym koncercie w hali Torwar, grupa Backstreet Boys przyjedzie ponownie do Polski. Tym razem legendarny boysband wystąpi 27 lipca w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali Ergo Arena. Organizatorami koncertu będą agencja Prestige MJM oraz Radio Złote Przeboje.

{Diil}

Już przed pierwszym koncertem w Warszawie nie tylko myśleliśmy o tym, żeby kolejny raz zaprosić Backstreet Boys, ale prowadziliśmy w tej sprawie zaawansowane rozmowy. Cieszymy się, że udało się je doprowadzić do szczęśliwego końca – twierdzi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.
Koncert w Ergo Arenie to także doskonała okazja dla tych, którzy z różnych powodów nie zdążyli nabyć biletów na występ zespołu w hali Torwar. Wiemy, że takich osób było sporo. Teraz mają kolejną szansę, żeby zobaczyć Backstreet Boys na żywo – dodaje Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM.

Koncert Backstreet Boys odbędzie się 27 lipca w hali Ergo Arena. Sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocznie się już w najbliższy czwartek, 24 kwietnia, o godzinie 10:00.

{sklep-cgm}

Bilety na płytę kosztować będą od 169 do 349 złotych. Z kolei na trybuny wejściówki będzie można nabywać w cenach od: 90 do 280 złotych. Zakupów będzie można dokonywać za pośrednictwem strony eBilet.pl.

Polecane