Backstreet Boys wrócą do Polski


2018.11.09

opublikował:

Backstreet Boys wrócą do Polski

foto: mat. pras.

Backstreet Boys zapowiedzieli nowy album zatytułowany „DNA”. Płyta ukaże się 25 stycznia nakładem RCA Records (Sony). „DNA” to dziesiąty album studyjny grupy, na który piosenki napisali m.in. Lauv (Charlie XCX), Andy Grammer, Stuart Crichton (DNC) oraz Mike Sabbath (J Balvin). W sieci właśnie pojawił się nowy singiel „Chances”, którego autorami są Ryan Tedder i Shawn Mendes. Poniżej znajdziecie klip i odsłuch na platformie TIDAL.

Premierze nowej płyty będzie towarzyszyć tournee, które nie ominie Polski. 24 czerwca przyszłego roku Backstreet Boys wystąpią w warszawskiej hali Torwar. Koncert będzie częścią największej od 18 lat halowej trasy grupy „DNA World Tour”, która ruszy 11 maja 2019.

Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 16 listopada od 15.00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 14 listopada o 10.00 i zakończy się w czwartek, 15 listopada o 22.00. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl wystartuje w czwartek, 15 listopada o 10.00 i potrwa 12 godzin.

 

Polecane

Share This