Bajorson z prawdziwą bombą emocjonalną


2020.12.18

opublikował:

Bajorson z prawdziwą bombą emocjonalną

Po latach spędzonych w zakładzie karnym, Bajorson rozlicza się ze swoją przeszłością. Za bit do tego utworu odpowiada Hubi. Teledysk zrealizowała ekipa Red Film Production. Czas na potężną bombę emocjonalną.

Zgodnie z zapowiedzią opolskiej wytwórni – do końca roku czeka nas jeszcze kilka teledysków promujących wydawnictwo zatytułowane „Prima Sort”. Na albumie udzielili się wszyscy reprezentanci opolskiej wytwórni, która w ciągu ostatnich dwóch lat dokonała niemałych zmian kadrowych.

Najnowsze wydawnictwo staje niejako w opozycji do aktualnych trendów – gdy w modzie jest wszechobecny blichtr i przewózka, Step Armia pokazuje, że klasyczny rap również prężnie się rozwija, a zachowując przywiązanie do korzeni kultury hip-hop, również można tworzyć rzeczy świeże, nowatorskie.

W projekcie Prima Sort wzięła udział zarówno „młoda gwardia” Stepu, czyli Intruz, Dedis, Dawid Obserwator, Vin Vinci i Śliwa, jak również starsi wyjadacze jak Major SPZ i Kafar Dix37. Na albumie nie zabrakło również gościnnych zwrotek artystów spoza wytwórni.

Polecane

Share This