Baranovski w nowej odsłonie (wideo)

Artysta wystąpi na Orange Warsaw Festivalu.


2018.05.21

opublikował:

Baranovski w nowej odsłonie (wideo)

foto: mat. pras.

Na oficjalnym kanale Baranovskiego pojawił się teledysk do nowego utworu artysty zatytułowanego „Hey”. To kolejny singiel zapowiadający album artysty.

Debiutancki singiel Baranovskiego „Dym” stał się niekwestionowanym przebojem radiowym. Piosenka przez kilka miesięcy nie schodziła z najwyższych rotacji czołowych rozgłośni w Polsce. Po tym sukcesie młody wokalista i songwriter prezentuje kolejny kawałek zapowiadający jego debiutancką płytę. Tym razem Baranovski nie celuje w radio – łącząca ostre gitarowe riffy i elektroniczne smaczki piosenka „Hey” ma przede wszystkim pokazać jego wszechstronność, otwartość i odwagę w zdobywaniu serc słuchaczy.

Dużo o Baranovskim mówią też jego koncerty. Świetne przyjęcie jego występu podczas tegorocznej edycji Spring Break w Poznaniu zaowocowało wieloma koncertowymi propozycjami, w tym kilkoma podczas prestiżowych festiwalowych wydarzeń. Na pierwszy ogień już 2 czerwca idzie Orange Warsaw Festival, podczas którego Wojtek z zespołem obok znanych już piosenek zaprezentują materiał, który znajdzie się na jego debiutanckim albumie.

 

Polecane