Baranovski zaprezentował nowy singiel i klip

Baranovski zaprezentował nowy singiel i klip


2018.08.23

opublikował:

Baranovski zaprezentował nowy singiel i klip

foto: mat. pras.

O takim debiucie marzy każdy nowy artysta. Baranovski już swoim pierwszym singlem pt. „Dym” podbił radiowe anteny w całej Polsce, następnie zaliczył występy na najbardziej prestiżowych scenach, na czele z Open’erem, Męskim Graniem i Orange Warsaw Festivalem.

Pora udowodnić, że sukces „Dymu” i mocne wejście tego młodego wokalisty i muzyka nie było przypadkiem. Nowy singiel Baranovskiego „Luźno” ma wszystko, aby ponownie stać się radiowym hitem, a samego autora tej przebojowej piosenki wynieść jeszcze wyżej.

„Luźno” jest swoistym manifestem wolności. Wolności nawołującej do swobody wyrażania siebie i swoich emocji – mówi o swoim nowym singlu Baranovski. Według wokalisty ta piosenka ma w sobie odwieczną potrzebę pielęgnowania w sobie młodości, dla której beztroska jest naturalnym stanem.

O tym właśnie mówią słowa piosenki i to także widać w promującym ją klipie. „Chcieliśmy uchwycić w nim ten wyjątkowy magiczny czas, jakim są letnie wieczory w mieście, oddać w obrazku chwile, do których nawet po latach będziemy wracać jako do najlepszych momentów młodości” – opowiada o teledysku do „Luźno” Baranovski.

Jedno jest pewne – „Luźno” będzie jedną z tych piosenek, które kiedy nadejdzie jesień nie pozwolą nam zapomnieć jak wspaniałym było upalne lato 2018.

 

Polecane