Barbara Kurdej – Szatan o Pihu: Dookoła nas dzieją się rzeczy dużo ważniejsze niż „twórczość” nieznanego mi rapera


2022.04.02

opublikował:

Barbara Kurdej – Szatan o Pihu: Dookoła nas dzieją się rzeczy dużo ważniejsze niż „twórczość” nieznanego mi rapera

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Podobnie jak przed rokiem, Pih także teraz podsumowuje 2021 rok kawałkiem, w którym zbiera najważniejsze – nie oszukujmy się, na ogół przygnębiające – wydarzenia. Raper komentuje rzeczywistość widzianą swoimi oczami, odnosi się m.in. do ataków w Strefie Gazy, szturmu na Kapitol, wylicza znane osoby, które zmarły w 2021, a także przypomina garść celebryckich wpadek na mniejszą i większą skalę. W kawałku „2021” raper komentuje także wypowiedź aktorki, Barbary Kurdej – Szatan, która w dość wulgarny sposób skomentowała działania Straży Granicznej na granicy polsko-białoruskiej:

„KUR** !!!!!!!!!! Ku**aaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!!” – napisała aktorka na Instagramie.

Pih odniósł się do tego wpisu w następujący sposób:

Szturm na Kapitol i Człowiek Bizon
Ej Kurdej – Szatan, ty tępa dzido
Boostery, warianty, Delta, Omicron
Dzieci miały być niе kłute, idziemy na żywioł

Teraz Super Express postawił zapytań aktorkę, co sądzi na temat wersów na swój temat w „2021”?

Dookoła nas dzieją się rzeczy dużo ważniejsze niż „twórczość” nieznanego mi rapera. Po skopiowanym przez Państwa fragmencie wnioskuję, że to kolejny hejt, jakiego doświadczyłam już nieraz, i kompletnie mnie to nie rusza. Obecnie zajmuję się swoją fundacją i tym, aby informacja o projekcie „Serce dla Ludzi Granicy”, czyli pomocy psychologicznej i telefonie zaufania, dotarła do jak największej liczby osób. I zdecydowanie wolę skupiać się na pomocy i dobrych emocjach – skomentowała Barbara Kurdej – Szatan.

Polecane

Share This