Barbara Wrońska z pierwszym solowym singlem


2017.11.21

opublikował:

Barbara Wrońska z pierwszym solowym singlem

foto: mat. pras.

Na kanale Kayaxu pojawił się klip do piosenki Barbary Wrońskiej zatytułowanej „Nie czekaj”. Wokalistka Pustek oraz Ballad i Romansów zapowiada tym utworem solowy debiut, którego premierę wyznaczono na styczeń 2018. „Nie czekaj” to przebojowa piosenka, która pokazuje różnorodność brzmień jakie znajdziemy na pierwszym solowym albumie Barbary Wrońskiej (premiera styczeń 2018). W utworze tym czujemy tęsknotę za polską piosenką z lat 60., przewrotnie połączoną z nowoczesnymi brzmieniami. Sama artystka mówi o „Nie czekaj” w następujący sposób: – To piosenka opowiadająca o momencie TUŻ przed podjęciem bardzo ważnych i trudnych decyzji w życiu. Kiedy to już wszystko człowiek sobie uświadomi, ale nadal coś nie pozwala mu ruszyć z miejsca. Utwór ten jest moim sposobem na zrobienie kroku do przodu.

W teledysku obok Barbary gościnnie wystąpili: Katarzyna Nosowska, Paulina Przybysz, Kev Fox oraz Marcin Staniszewski (Beneficjenci Splendoru).

Jeszcze przed premierą albumu Barbara i jej zespół ruszą w trasę koncertową, podczas której będą supportować Brodkę. Ponadto 23 listopada artystka wystąpi na Kayax Stage w warszawskim Grizzly Gin Barze.

Rozpiska trasy z Brodką:

29.11 – Warszawa, Palladium
01.12 – Wrocław, A2
02.12 – Łódź, Wytwórnia
06.12 – Poznań, B17
07.12 – Gdańsk, Stary Maneż
16.12 – Kraków, Studio
17.12 – Katowice, Mega Club

Polecane

Share This