Barbra Streisand – w sierpniu nowy album


2011.07.14

opublikował:

Barbra Streisand – w sierpniu nowy album

Za skomponowane przez siebie utwory do filmów (m.in. „Afera Thomasa Crowna”, „Tootsie”, „Yes Giorgio” czy „Sabrina”), małżeństwo Bergman to odebrało 16 nominacji i trzy statuetki Oscara oraz liczne Złote Globy, nagrody Grammy i Emmy. O ich szczególnym związku z wokalistką niech świadczy fakt, że Streisand zaśpiewała już ponad 50 piosenek ich autorstwa.

Nowy album przynosi 10 nowych, które można dodać do tej listy, a których nigdy wcześniej Barbra Streisand nie miała okazji zarejestrować. Wśród nich prawdziwe perły: nagrodzony Oscarem utwór „The Windmills of Your Mind” (z Afery Thomasa Crowna), „So Many Stars” (przebój znany z wykonania Sergio Mendes & Brazilཾ), „Nice `n` Easy” (spopularyzowany przez Franka Sinatrę) i „That Face” (hit Freda Astaire`a).

Jak mówi Alan Bergman: „Kiedy piszemy piosenkę, myślimy o Barbrze. Tylko jej wykonanie łączy w sobie to, co czuje serce z tym, co myśli umysł”.

„What Matters Most…” to pierwsze studyjne dzieło Barbry od czasu płyty „Love Is the Answer” z 2009 roku, która w Polsce uzyskała status Złotej Płyty.

Zawartość albumu:

1. The Windmills Of Your Mind

2. Something New In My Life

3. Solitary Moo

4. Nice `n` Easy

5. Alone In The World

6. So Many Stars

7. The Same Hello, The Same Goodbye

8. That Face

9. I`ll Never Say Goodbye

10. What Matters Most

Polecane

Share This