Bardzo ciekawy support przed Papa Roach


2009.09.20

opublikował:

Bardzo ciekawy support przed Papa Roach

Zespół UnSun powstał z inicjatywy jednego z czołowych polskich Gitarzystów – Maurycego „Mausera” Stefanowicza (znanego doskonale z gry w Vader). Początkowo był to duet, który Mauser tworzył wraz z Ayą (prywatnie żoną gitarzysty), której wysoce melodyjne partie wokalne pełniły doskonałe uzupełnienie do ciężkich gitarowych brzmień.

Połączeni dzięki swym niesamowitym pasjom do grania intensywnej muzyki – Aya i Mauser, od momentu ich pierwszej próby wiedzieli, że wspólne tworzenie muzyki jest ich przeznaczeniem. Gdy przekonali się o wielkości i mocy super nowej, jaką stał się UnSun, Mauser wiedział już ,że nie będzie to jego kolejny poboczny projekt, ale nowa droga eksplorowania muzyki. Wkrótce do zespołu dołączył Vaaver (grający także w Indukti) jako perkusista i Heinrich (Vesania, Rootwater) jako basista, również doskonali muzycy, którzy propozycje grania w UnSun przyjęli z ogromnym entuzjazmem.

Na początku 2006 roku UnSun już z pełnym składem nagrał swoje pierwsze demo, które bardzo szybko zwróciło uwagę wielu liczących się wytworni Europy. W 2007 roku UnSun podpisał kontrakt z Mystic Production z Polski… Na początku roku 2008, w StudioX zespół nagrał swoją pierwszą debiutancką płytę „The End Of Life”, której światowa premiera odbyła się 22 września 2008 roku Płyta została wydana przez CENTURY MEDIA RECORDS, nowego światowego partnera zespołu UnSun, z którym zespół podpisał wielopłytowy kontrakt gwarantujący, że muzyka jego trafi do każdego zakątka na kuli ziemskiej.

Papa Roach, support UnSun

27.09.09 (niedziela), Klub Stodoła

Bilety: w przedsprzedaży 115 zł, w dniu koncertu 125 zł

Więcej: http://www.stodola.pl

Polecane

Share This