„Bardzo przykro się tego słucha” – SBM Label prosi o wsparcie dla VNM’a


2020.05.04

opublikował:

„Bardzo przykro się tego słucha” – SBM Label prosi o wsparcie dla VNM’a

W niedzielę VNM opublikował bardzo osobisty singiel. Opowiada on o całej masie problemów rapera, jakie nawarstwiły się w dosyć krótkim czasie. Z numeru dowiadujemy się m.in. o rozstaniu z ukochaną, przeprowadzce do zdewastowanego mieszkania, słabych zasięgach singla czy o tym, zę został oszukany na pieniądze i jest spłukany. Numer dotarł do SBM Label, która postanowiła wesprzeć rapera. Na stronie wytwórni pojawił się wpis z apelem do fanów.

Nowy singiel VNM’a. Opowiada w nim o tym, że jest rozbity po świeżym rozstaniu, oszukany na pieniądze, totalnie spłukany i z zasięgami jak za czasów undergroundu. Mieszka w zdewastowanej, wynajętej za pożyczone pieniądze klicie w której nie da się umyć. To wszystko w czasie pandemii.
Nigdy nie mieliśmy większej relacji, ale bardzo przykro się tego słucha. Ten gość miał ogromny wpływ na całą scenę, był pierwszym który pokazał, że dzięki uporowi i konsekwencji mur między podziemiem a mainstreamem jest do przejścia. Inspiracja dla wielu z nas, jeden z pionierów newschoolu w Polsce. Pomagajmy sobie w tym trudnym czasie, płytę możecie nabyć na stronie jego wytwórni – napisano na profilu SBM Label i jednocześnie zachęcono do udostępniania singla dalej.

SPRAWDŹ TAKŻE: VNM z brutalnie szczerym, a przy tym bardzo mocnym singlem

Polecane


Share This