Bartosz Kapustka rapuje na bicie O.S.T.R.-a

"Jeszcze wrócę ze zdwojoną siłą jak Fernando Torres".


2019.01.28

opublikował:

Bartosz Kapustka rapuje na bicie O.S.T.R.-a

fot. kadr z wideo

Od dawna wiemy, że Bartosz Kapustka jest fanem polskiego rapu. Reprezentant Polski grający obecnie w belgijskim Oud-Heverlee Leuven przez lata także pisał swoje teksty. – Jakbym otworzył szufladę, pewnie wysypałoby się parę szkiców na pewne tracki – mówi piłkarz.

Dzięki inicjatywie Łukasza Wiśniowskiego i Kuby Polkowskiego w nowym odcinku Foot Trucka Bartek ma szansę zaprezentować swoje rapowe umiejętności, nawijając na bicie Ostrego. Z programu dowiadujemy się, że łódzki weteran jest także autorem tekstu zaprezentowanego kawałka.

Luty miesiącem Ostrego

Zgodnie z tradycją w drugiej połowie lutego ukazuje się nowy album O.S.T.R.-a. Pierwszym singlem promującym krążek “Instrukcja obsługi świrów” jest udostępniony już w listopadzie numer “Chevy Impala”. W ubiegłym tygodniu ruszyła przedsprzedaż albumu, który oprócz standardowego wydania, doczeka się także limitowanej edycji deluxe, mającej być najbardziej efektownie wydanym krążkiem w historii Asfalt Records.

Za produkcję odpowiada kolektyw Killing Skills, czyli trio Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel, O.S.T.R., wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Green i Cadillac Dale.

Polecane