Bas Tajpan i Miuosh w Warszawie


2011.07.14

opublikował:

Bas Tajpan i Miuosh w Warszawie

Bas Tajpan to, krótko mówiąc, pionier polskiej sceny reggae rapu. Tworząc muzykę już grubo ponad dekadę ma na swoim koncie zarówno największe i najbardziej klasyczne utwory pierwszej fali muzyki rap w Polsce, jak też znane milionom słuchaczy utwory utrzymane w tematyce reggae.

„Korzenie i kultura” to w 100% solowe dzieło Basa. 14 utworów, z których każdy jest szczegółowo dopracowany i napisany. Muzyka wyprodukowana przez Bob One`a, Balomana, UB beatz oraz duet Robako i Kosa, gościnne udziały MC z polski – Miuosh`a, Bob One`a, Jr. Stressa, skłądu Textyl i wielu innych, ora zagranicznych MC – Solo Bantona, Jabamana w połączeniu z niezmiennym w swych poglądach i formie ich przekazu Bas Tajpanem dają album, który w 100% sprosta oczekiwaniom. Ten album to debiut, na który fanom jego muzyki przyszło czekać ponad 10 lat… I było warto.

Miuosh to 1/2 zespołu Projektor, który powstał w 2001 r. Od początku swej działalności obrał inną niż większość polskich wykonawców ścieżkę twórczości muzycznej.

W 2011 roku Miuosh wydaje trzeci solowy album – „Piąta strona świata”. Album zostaje niesamowicie przyjęty, zarówno przez słuchaczy, jak też dziennikarzy muzycznych i recenzentów. W czerwcu, z okazji 10tych urodzin składu Projektor razem z Puqiem wypuszczają na rynek zremixowany album „Miraż” pod tytułem „Remiraż”.

O dobrą atmosferę przed i po koncercie zadba Malik / SingleDread /

W kwestii biletów: 10PLN!Otwarte drzwi / 20:00 / koncerty / 22:00KingSton

ul. Kolejowa 8/10, Warszawa

Tagi


Polecane

Share This