Bass Astral x Igo wracają na scenę

Duet zrobił sobie długie wakacje.


2019.02.02

opublikował:

Bass Astral x Igo wracają na scenę

fot. Rafał Kudyba / mfk.com.pl

W czerwcu ubiegłego roku Bass Astral x Igo opublikowali nagranie, w którym poinformowali, że robią sobie długie wakacje. – Wspólnie z Igorem podjęliśmy decyzję, że chcemy sobie zrobić przerwę. Nie przyszło nam to łatwo, bo wszystko idzie w dobrą stronę, jesteśmy na fali wznoszącej. Ale każdy kto kiedykolwiek surfował, wie, że fala raz jest wznosząca, a raz opadająca. I mimo iż wiatr, którym jesteście wy, jest teraz sprzyjający, to my potrzebujemy, ja potrzebuję, pożyć trochę na rolimówił wówczas Bass Astral.

Teraz w identyczny sposób artyści komunikują swój powrót. Nawet sceneria ich nowego nagrania pokrywa się z tą, na tle której prezentowali się ponad pół roku temu. – Coś w nas pękło. Poczułem, że chcę znowu grać dla was, znowu występować, czuć ten flow i przepływ energii – komentuje tym razem Bass. – Ja potrzebuję tego, czego ostatnio mi brakowało – świeżości. Czuję, że to dostanę – dodaje Igo.

Kuba Tracz i Igor Walaszek podali już daty pierwszych koncertów po powrocie. Póki co znamy cztery daty, ale wkrótce pojawią się kolejne.

05.04 – Warszawa, Progresja
12.04 – Poznań, MTP 7A
25.04 – Kraków, Klub Studio
26.04 – Katowice, MCK

Polecane