Bass Astral x Igo zaprezentowali nowy singiel


2019.09.28

opublikował:

Bass Astral x Igo zaprezentowali nowy singiel

Foto: R . Kudyba

8 października występem w COS Torwar Bass Astral x Igo rozpoczną największą trasę koncertową w swojej dotychczasowej karierze. Duet zawita do największych obiektów w kraju, obiecując wyjątkową oprawę wizualną swoich koncertów. W repertuarze szykowanym na jesienną trasę nie zabraknie premierowego materiału, który trafi na nadchodzącą płytę Bassa Astrala x Igo. Latem artyści zaprezentowali singiel „Planets”, będący owocem ich współpracy z BBC Earth, teraz dzielą się kolejną nowością. Piosenka „It’s Dark” jest już dostępna na platformach streamingowych.

Nowej piosence towarzyszy teledysk wyreżyserowany przez Pawła Fabjańskiego. Wideo trafi wkrótce na YouTube, póki co można je zobaczyć na stronie Red Bulla.

Chodził mi po głowie klip, będący symbolicznym obrazem chwilowego zamyślenia – momentu, w którym zapadamy się w swoje myśli tak mocno, że tracimy kontakt z rzeczywistością. »It’s Dark« jest więc teledyskiem o próbie znalezienia wewnętrznego spokoju i umiejętności odcięcia się od napastliwej rzeczywistości – nadmiaru informacji, telefonów, bodźców… – mówi Red Bullowi reżyser.

Bass Astral x Igo – “It’s Dark” – rozpiska trasy:

08.10 – Warszawa, Torwar
09.10 – Warszawa, Torwar
25.10 – Gliwice, Arena Gliwice
31.10 – Łódź, Wytwórnia
03.11 – Wrocław, Hala Stulecia
15.11 – Gdańsk, Ergo Arena
21.11 – Poznań, Arena
23.11 – Szczecin, Netto Arena
30.11 – Kraków, Tauron Arena

Polecane

Share This