Bass Astral x Igo: „Zawieszamy działalność, aby udać się w nieznane”

"Nie przyszło nam to łatwo, bo jesteśmy na fali wznoszącej".


2018.06.17

opublikował:

Bass Astral x Igo: „Zawieszamy działalność, aby udać się w nieznane”

fot. Rafał Kudyba / mfk.com.pl

Bass Astral x Igo są największą sensacją ostatnich kilkunastu miesięcy w Polsce. Pod koniec ubiegłego roku artyści wydali bardzo dobrze przyjęty album „Orell”, na ich koncerty przychodzą tłumy. Zamiast kuć żelazo póki gorące, duet postanowił jednak… zrobić sobie przerwę, by nabrać świeżości.

Wspólnie z Igorem podjęliśmy decyzję, że chcemy sobie zrobić przerwę. Nie przyszło nam to łatwo, bo wszystko idzie w dobrą stronę, jesteśmy na fali wznoszącej. Ale każdy kto kiedykolwiek surfował, wie, że fala raz jest wznosząca, a raz opadająca. I mimo iż wiatr, którym jesteście wy, jest teraz sprzyjający, to my potrzebujemy, ja potrzebuję, pożyć trochę na roli – mówi w opublikowanym na fanpage’u nagraniu Bass Astral. – Ja potrzebuję oddechu, czegoś takiego żeby znowu poczuć świeżość i zabawę, takiego tego czegoś w brzuchu – dodaje Igo.

Zawieszamy działalność, aby udać się w nieznane – deklarują Bass Astral x Igo. Artyści mają przed sobą jeszcze koncert we Wrocławiu oraz letnie festiwale. Później udadzą się na wakacje. Na szczęście nie na zawsze, bowiem duet deklaruje, że zniknie jedynie na pół roku.

 

Polecane