Bayer Full powraca w barwach Fonografiki


2013.06.17

opublikował:

Bayer Full powraca w barwach Fonografiki

Jeden z najstarszych i najbardziej popularnych zespołów polskiego nurtu muzyki tanecznej powraca z nowym albumem. Nowa płyta zespołu Bayer Full nosi tytuł „Ostatni taniec na tej sali” i ukaże się na rynku 13 lipca bieżącego roku. – Pragnę przeprosić wszystkich naszych fanów, że tak długo musieli czekać na tę płytę – mówi lider Bayer Full, Sławek Świerzyński.

„Wszyscy Polacy to jedna rodzina”, „Moja muzyka”, „Serca dwa”, „Żono moja” czy w końcu „Majteczki w kropeczki” – te i wiele innych piosenek Bayer Full znają wszyscy. Zespół odniósł spektakularny sukces w środowisku fanów muzyki tanecznej nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Jest laureatem mnóstwa nagród i wyróżnień, zdobywcą wielu złotych i platynowych płyt. „Ostatni taniec na tej Sali” będzie 34 albumem w bogatym dorobku Bayer Full. Od wydania ostatniej autorskiej płyty zespołu minęły 4 lata.

Pragnę przeprosić wszystkich naszych fanów, że tak długo musieli czekać na tę płytę – mówi Sławek Świerzyński. – Dostawaliśmy mnóstwo e-maili z pytaniami, kiedy będzie ta „Nowa” i przyznam się: nie miałem tzw. weny twórczej. Dopiero w styczniu tego roku coś drgnęło w serduszku i posypały się teksty i muzyka. Jestem zakochany w tych nowych piosenkach i mam wrażenie, że też je polubicie, być może dzięki Wam staną się przebojami jak „Wszyscy Polacy to jedna rodzina”, „Majteczki w kropeczki” czy „Moja muzyka”. Szczególnie polecam piosenkę „Nie można żyć bez miłości”, w dobie Internetu, światłowodów, wyścigu szczurów, potrzebna jest chwila refleksji i muzyki dla dwojga – dodaje lider Bayer Full.

Na nową płytę zespołu złoży się 17 utworów. Album zostanie wydany 13 lipca nakładem warszawskiej Fonografiki.

Polecane

Share This