Bea Miller i Aminé we wspólnym klipie do hitu TikToka


2020.11.24

opublikował:

Bea Miller i Aminé we wspólnym klipie do hitu TikToka

Bea Miller i Aminé zaprezentowali oficjalny klip do „Feel Something Different”, nowej wersji kawałka „feel something”, który stał się wiralem na TikToku – ponad 4 miliardy wyświetleń i 1,5 mln filmów w aplikacji!

Klip do „Feel Something Different” to eksperyment, jak wyglądałaby światowa pandemia w latach 90., czyli w czasach bez szerokiego dostępu do internetu. Według artystów bylibyśmy znacznie bardziej narażeni na samotność, nudę oraz załamania nerwowe. W klipie Bea i Aminé postawili na przygaszone kolory, aby lepiej oddać te emocje.

Reżyserka klipu Ginav Gizella Manning wyjaśnia:

Praca z Beą była bezbłędna – jej pasja, talent oraz zaangażowanie inspirowały na każdym kroku. Już podczas pierwszego spotkania w sprawie „elated!”, przed pandemią, obie szukałyśmy czegoś na styku tego, co realistyczne i surrealistyczne. Jak na ironię, świat nas wyręczył. Ten rok zmotywował chyba każdego, by spojrzał wgłąb siebie oraz odważył się poprosić o pomoc. Wspólnymi siłami chciałyśmy stworzyć świat, w którym zaburzają się związki między rzeczywistością a umysłem. Co jest prawdziwe? Co tylko się takie wydaje?

Manning wyreżyserowała także klipy do „hallelujah” oraz „forever is a life”, a w planach są kolejne teledyski.

„Feel Something Different” to nowa wersja utworu „feel something” wydanego na EP-ce „elated!”. Oryginalna wersja piosenki ma już prawie 200 mln streamów, a klip zanotował 13 mln wyświetleń.

Bea Miller 12 grudnia zagra koncert „Bea Miller Presents the elated! Experience Recorded Live in Los Angeles”. 21-letnia wokalistka może pochwalić się dorobkiem streamów przekraczającym 2 miliardy, miesięczną liczbą słuchaczy w Spotify na poziomie 11 mln oraz 1,5 mln obserwujących na Instagramie. W ostatnim czasie Miller współpracowała z takimi artystami jak Jessie Reyez („FEELS LIKE HOME”), 6lack („it’s not u it’s me”) i Snakehips („NEVER GONNA LIKE YOU”).

W 2019 wokalistka zadebiutowała na festiwalach Lollapalooza, Firefly, Outside Lands, Bumbershoot, Life is Beautiful oraz Austin City Limits. Zagrała też trasę headlinerską „sunsets in outerspace” w Ameryce Północnej i Europie.

Polecane

Share This