Beaststeaks w klubie Proxima


2010.02.02

opublikował:

Beaststeaks w klubie Proxima

Początki formacji Beatsteaks sięgają 1995 roku, kiedy to światło dzienne ujrzało demo zespołu.

Pierwsze wydawnictwo długogrające zatytułowane „48/49”  zostało świetnie przyjęte przez publiczność. Wraz z sukcesem przyszły występy przed takimi gwiazdami jak Faith No More czy Bloodhound Gang.

Następne lata przyniosły trzy kolejne albumy Beatsteaks: „Launched”, „Living Targets” i „Smack Smash”. Ostatni z nich odniósł sukces sprzedażowy, zyskując status złotej płyty w Niemczech, a sama grupa została uznana za Najlepszy Niemiecki Zespól 2004 roku w wielu prestiżowych rankingach, w tym także na MTV Europe Music Awards.

Rok ten stanowił przełom w działalności zespołu – formacja święciła tryumfy w postaci wyprzedanych koncertów oraz licznych nagród branży. Występy na prestiżowych festiwalach muzycznych pozwoliły jej przedrzeć się do szerszej świadomości fanów.

„Kanonen auf Spatzen” to tytuł ostatniego dwupłytowego krążka zespołu, wydanego w 2008 roku nakładem wytwórni Warner Music. Koncertowy album zawiera mix występów zespołu, będąc dowodem na to jakim koncertowym żywiołem jest niemiecka grupa.


Beaststeaks, 16 czerwca 2010

Warszawa, klub ProximaInformacja o biletach już wkrótce.

Polecane

Share This