Beata Kozidrak w czasie pandemii spełniła swoje marzenie. Wkrótce do sklepów trafi jej autobiografia


2021.02.14

opublikował:

Beata Kozidrak w czasie pandemii spełniła swoje marzenie. Wkrótce do sklepów trafi jej autobiografia

Beata Kozidrak, ikona polskiej piosenki, poinformowała na swoim Instagramie, że w czasie pandemii napisała książkę, o której zawsze marzyła.

– Moim marzeniem było napisać książkę, ale nigdy nie miałam czasu aby to zrobić. Gdy nadeszła pandemia i zamknięto nas w domach, pomyślałam że to jest właśnie ten czas. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że 4 maja, w moje urodziny będzie premiera. To taki prezent dla siebie, ale również i dla Was – moi Kochani ❤ Już dziś możecie zamówić książkę i w maju mieć mnie bliżej, jeszcze bliżej! – napisała wokalistka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Beata Kozidrak (@beatakozidrak)

4 maja 2021 r. nakładem Wydawnictwa Agora ukaże się „Beata. Gorąca krew” – autobiografia jednej z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek polskiej muzyki rozrywkowej – Beaty Kozidrak. Dzień premiery książki nie jest przypadkowy – zbiega się z dniem urodzin artystki. Ekspresyjna wokalistka, liderka Bajmu, autorka tekstów kultowych piosenek które zna cała Polska. Teraz Beata Kozidrak odsłania zupełnie nowe oblicze – pisarki, autorki autobiografii „Beata. Gorąca krew”.

Książka ta to opowieść dziewczyny z lubelskiej starówki, która poznaje mroczne strony życia, ale dzięki determinacji, wsparciu najbliższych i przekonaniu, że spotka ją coś niezwykłego, niemal z dnia na dzień zostaje gwiazdą. „Gorąca krew” to historia o barwnych epizodach kariery Beaty Kozidrak; zdradza kulisy narodzin największych przebojów – od „Piechotą do lata”, przez „Białą armię” po „Upiłam się tobą” – i ich ukryte znaczenia.

To również książka o przemianie: dziewczyny w męskim świecie w liderkę rockowej grupy, pełnej kompleksów nastolatki w pewną siebie kobietę, córki w matkę, nieśmiałej nastoletniej poetki w autorkę przebojów, które zna cała Polska. Autorka odważnie opowiada również o prywatnym życiu – pod nieustanną obserwacją mediów i presją sukcesu. Książka zarówno w formie papierowej, cyfrowej oraz audio będzie dostępna w sprzedaży od 4 maja br., a już teraz można zamawiać ją w przedsprzedaży – czytamy na stronach Agory.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Tuż po premierze „Blurred Lines” pojawiły się głosy protestujących środowisk feministycznych, że piosenka i video promują kulturę gwałtu…

Opublikowany przez cgm Sobota, 13 lutego 2021

Polecane


Share This