Becky Hill w remiksie Tribbsa

Polski producent stworzył swoją wersję singla „Outside of Love”.


2024.05.18

opublikował:

Becky Hill w remiksie Tribbsa

fot. mat. pras.

„Outside of Love” zapowiada nowy album Becky Hill, który ukaże się 31 maja. Remiksy utworu stworzyli Tribbs, Young Franco oraz Skepsis.

Tribbs zaprezentował swój remix Becky Hill osobiście – podczas wspólnego odsłuchu w aucie artystka zachwyciła się tym, jak połączył w jednym utworze style UK garage oraz stutter house.

Laureatka dwóch nagród BRIT Becky Hill podgrzewa atmosferę przed premierą swojego nadchodzącego albumu. Wyczekiwane „Believe Me Now?” ukaże się 31 maja.

Współautorami i producentami piosenki są członkowie włoskiego duetu PARISI (Fred again…, Swedish House Maria). „Outside of Love” ma wszelkie predyspozycje, by powtórzyć sukcesy poprzednich singli – utrzymanego w klimatach drum’n’bass platynowego „Disconnect”, w którym artystkę wsparli Chase & Status (piosenka była szóstym kawałkiem Becky notowanym w Top 10 w Wielkiej Brytanii), „Side Effects” (numer jeden w amerykańskich stacjach radiowych) i „Never Be Alone” (22 piosenka Hill w Top 40).

SPRAWDŹ TAKŻE: W jakiej kondycji są finanse Britney Spears? Ujawniono, ile artystka zarobiła w ubiegłym roku

Emocjonalne otwarcie nadaje ton zakochanej narracji „Outside of Love”. Wyjątkowy wokal Becky potęguje dramaturgię i uczucie namiętności, po czym następuje prawdziwa eksplozja BPM-ów. Nowy singiel ukazuje brytyjską artystkę w jej najlepszym wydaniu – undergroundowe korzenie spotykają się z jedyną w swoim rodzaju wrażliwością Becky, dzięki którym gwiazda wypełnia największe areny świata.

Teledysk towarzyszący „Outside of Love” ukazuje Becky Hill jako supergwiazdę. Twórcy postawili na połączenie mody na najwyższym poziomie i zapierających dech w piersi naturalnych krajobrazów – oszałamiająco potężnych wodospadów, spokojnej tafli wody – a także rozświetlających noc reflektorów.

Zapowiedziana na 31 maja „Believe Me Now?” to żywiołowa i podnosząca na duchu płyta taneczna, która kładzie nacisk na wiarygodność. Becky dociera do fanów na całym świecie, nawet na moment nie rezygnując ze swojej autentyczności. Teksty obracają się wokół miłości, poczucia własnej wartości, życia i pozwalania sobie na luz, ale także samotności, izolacji i zdradzie. „Believe Me Now?” to album ekscytujący i ambitny album, łączący bezkompromisową produkcję z porywającymi refrenami. W pracy nad krążkiem Becky wsparli wieloletni współpracownicy – MJ Cole, MNEK, Franky Wah, Karen Poole (Kylie) i Lauren Aquilina (Rina Sawayama). W nagraniach uczestniczyli także twórcy, z którymi Becky wcześniej nie pracowała – Chase & Status, PARISI, Toddla T, Maur, Mark Ralph, Jax Jones, Lewis Thompson i Sonny Fodera.

Polecane

Share This