Bedoes apeluje do influencerów: „Pieniądze można zarabiać na milion sposobów”


2020.07.07

opublikował:

Bedoes apeluje do influencerów: „Pieniądze można zarabiać na milion sposobów”

Foto: P. Tarasewicz / CGMCreativeStudio

Bedoes przykłada dużą wagę do tego, by uświadamiać swoich fanów w tym, w które wartości warto wierzyć, a w które nie. Raper edukuje swoich słuchaczy, ponieważ wie, że jego słowa mogą mieć realny wpływ na ich postępowanie. Podobnie myślą także internetowi influencerzy oraz współpracujące z nimi marki. Problem w tym, że w tym drugim przypadku Bedoes dostrzega często destrukcyjny wpływ, jaki mogą wywierać na swoich odbiorców. Raper apeluje do instagramowych gwiazd o rozwagę w nawiązywaniu współprac i zwracanie uwagi na to, co się promuje.

Żyjemy w czasach, w których praktycznie każdy może być „sławny”, jeśli odpowiednio wstrzeli się w trend, czy jako raper, czy jako YouTuber, czy jako ktokolwiek. Nie jestem hejterem, mam tylko jedną prośbę do wszystkich „gwiazd” z Instagrama: wykorzystajcie wpływ, jaki macie na młodzież, swoje zasięgi i możliwości do tego, aby edukować i przekazywać dobre wartości, uczyć lojalności i szacunku do życia, a nie konsumpcjonizmu czy innego negatywnego gówna.

Pieniądze można zarabiać na milion sposobów, niektóre z nich przynoszą sławę – upewnijcie się po prostu, że wykorzystacie ją w odpowiedni sposób bo na końcu dnia nie zostanie wam ani auto, ani dom ani uzbierana forsa, tylko wspomnienie po was i po tym jakie wartości chcieliście przekazać. To nie jest atak na nikogo, to przyjacielski apel do wszystkich. Uczyńmy świat lepszym, nawet jeśli miałby być lepszy tylko troszkę – ocenia artysta.

Tagi


Polecane


Share This