Bedoes dziękuje SB Maffiji: „Gdyby nie oni, to nie miałbym pojęcia, czym jest w ogóle Gucci”


2022.04.29

opublikował:

Bedoes dziękuje SB Maffiji: „Gdyby nie oni, to nie miałbym pojęcia, czym jest w ogóle Gucci”

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Już trzy lata temu Bedoes zapowiedział, że 2115 stanie się labelem. Pierwszym wydawnictwem, które miało się ukazać w barwach wytwórni, miała być płyta Kuqe. – To jest kwestia maksymalnie dwóch miesięcy. Nie pcham się nigdzie indziej, tylko zostaję w 2115. Robimy z tego poważny biznes na dużą skalę – deklarował w styczniu 2019 Kuqe.

Cały proces „delikatnie” się wydłużył. Płyty Kuqe nie ma do dziś, 2115 jako firma istnieje od lipca 2021 roku, a teraz ogłoszono, że label oficjalnie inauguruje swoją działalność.

Dzisiaj spełniam kolejne marzenie z ulicy – zakładam własną niezależną wytwórnię i zaczynam pisać historię 2115 jako labelu, nadal mogąc liczyć na wsparcie SBM, za co zawsze będę wdzięczny.

„Gonimy sny z ulicy” to hasło które towarzyszyło mi przez ostatnie sześć lat. W 2016 roku, kiedy podpisałem jako jeden z dwóch pierwszych artystów kontrakt z wytwórnią SB Maffija, jako dla jednego z największych fanów tej ekipy to było dla mnie spełnienie marzenia z ulicy. Nagrywanie w profesjonalnym studio to jest dla mnie spełnienie marzenia z ulicy. Granie koncertów dla dziesiątek tysięcy osób to jest dla mnie spełnienie marzenia z ulicy. Złote, platynowe i diamentowe płyty to jest dla mnie spełnienie marzenia z ulicy. To co dostałem od SBM, to coś czego nie dałaby mi żadna wytwórnia na świecie, bo to, co dostałem, stanowczo wykracza poza obowiązki jakiejkolwiek wytwórni, naszej relacji zawsze zdecydowanie bliżej niż do biznesowej było do rodzinnej. Mogłem liczyć na wsparcie, gdy miałem największą ch***ię, gdyby nie oni, to nie miałbym pojęcia, czym jest w ogóle Gucci, gdyby nie SBM to prawdopodobnie po prostu by mnie nie było w miejscu, w którym jestem – komentuje Bedoes.

Na instagramowym profilu SBM Labelu pojawiła się zapowiedź współpracy z 2115, co dla nikogo nie jest zaproszeniem.

Marzenie Borysa o założeniu własnej wytwórni cierpliwie czekało na realizację i dziś oficjalnie możemy powiedzieć, że ten moment nadszedł. Najbliższy czas to przede wszystkim bardzo dużo nowości muzycznych od całej ekipy, ale także proces formowania się nowej rzeczywistości zarówno dla 2115 jak i SBM który będziecie mogli obserwować etap po etapie.

Jako SBM będziemy wspierać 2115 w tych procesach zza kulis, tak długo jak nasza pomoc będzie potrzebna – czytamy we wpisie.

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że w najbliższą sobotę na kanale 2115 Gangu pojawi się coś nowego. Czy będzie to singiel Kuqe? Zobaczymy.

Polecane

Share This