Bedoes i Lanek zostaną komentatorami sportowymi


2021.06.09

opublikował:

Bedoes i Lanek zostaną komentatorami sportowymi

fot. Piotr Rybiński / @p_rybinski

6 czerwca miały się zakończyć zapisy do turnieju esportowego SBM Space: Gaming Cup, w ramach którego zawodnicy rywalizują w dwóch tytułach – „FIFA 21” w wersji na PlayStation 4 oraz CS:GO. Organizatorzy – Sold Out Agencja – przedłużyli zapisy o kilka dni, ale przy okazji podzielili się z graczami i fanami dobrymi wieściami – zaplanowany na 20 czerwca finał turnieju „FIFA” skomentują autorzy „Rewolucji romantycznej”.

Bedoes i Lanek skomentują finałowy mecz w turnieju FIFA21, który odbędzie się w studio The Collective zlokalizowanym w SkyBoxie Legii Warszawa. To prawdopodobnie jedyna taka okazja, więc nie zwlekajcie z zapisami! Do turniejów FIFA21 oraz CS:GO możecie zarejestrować się przez zakładkę SBM Space na festiwalowej stronie internetowe tylko do 14 czerwca – czas ucieka – czytamy w oficjalnym komunikacie, w którym Sold Out Agencja przypomina, że w zmaganiach mogą wziąć udział wszyscy posiadacze biletów na tegoroczny SBM FFestival.

Sprawdź także: Bedoes: „Ogarnąłem na tę trasę miotacz ognia”

Bedoes nie ukrywa, że to on wyszedł z pomysłem skomentowania meczu i nie może się już doczekać wydarzenia.

Jak się dowiedziałem, że będzie „FIFA”, nie było tego w planach, ale zaproponowałem, że możemy razem z Lankiem skomentować finał. Będziemy to robić na totalnej zajawie. Cieszę się, jestem w ch*j podjarany, jakbym grał w tym finale – skomentował w stories na Instagramie raper.

Bilety na SBM FFestival są jeszcze na stronie imprezy Tam możecie się również zapisać do udziału w SBM Space: Gaming Cup.

Polecane

Share This