Bedoes i Malik Montana zapowiadają współpracę 2115 i GM2L


2019.09.06

opublikował:

Bedoes i Malik Montana zapowiadają współpracę 2115 i GM2L

fot. Magdalena Wdziękowska

Malik Montana i Bedoes przeprowadzili wspólny live na Instagramie, podczas którego rozmawiali m.in. o potencjalnej współpracy ich ekip – GM2L i 2115 Gangu. Live zaczął się od tego, że Bedoes chciał kupić od Malika marchewkę, ale potem panowie przeszli do konkretów, przyznając, że chyba najwyższa pora nagrać wspólny numer.

Artyści umówili się także na niemuzyczną aktywność, w którą chcą zaangażować całe swoje ekipy. Raperzy wymyślili, że rozegrają turniej w grę EA Sports UFC, przeprowadzą transmisję live, a zebrane podczas niej pieniądze przekażą na cele charytatywne. Trzymamy kciuki za powodzenie tego przedsięwzięcia.

Obaj raperzy są obecnie bardzo zapracowani – Bedoes nagrywa płytę z Lankiem, Malik zapowiedział na ten rok premierę następcy „Tijary”. W niedługim czasie obaj artyści pojawią się także jako goście na ciekawie zapowiadających się krążkach. Solar informował kilka dni temu, że Bedoes dołączył do grona gości na „Pokoju zero”, Malik dograł się natomiast na płytę „Personality”, którą Fu wydaje w barwach Visioners.

Polecane

Share This