Bedoes jak Taco Hemingway?


2019.04.22

opublikował:

Bedoes jak Taco Hemingway?

fot. Magdalena Wdziękowska

Przy okazji premiery numeru „Michelangelo” z udziałem Pressy zapytaliśmy Bedoesa, czy traktować go jako luźny singiel, czy może jako zapowiedź większej całości. Raper odpowiedział wówczas, że na razie jeszcze nie wiadomo.

Nie chcę zapowiadać czegoś, co jest szansa, że nie wyjdzie – wyjaśnił reprezentant SB Maffiji.

Wygląda na to, że na przestrzeni ostatniego miesiąca sytuacja nieco się wyklarowała, bowiem artysta otwarcie mówi już o projekcie szykowanym z Lankiem.

Borys podzielił się z fanami fragmentem niepublikowanego jeszcze nagrania, po czym zdradził:

Piosenka z mojego Instastory nosi tytuł „Brixton Calling” i ukaże się na moim projekcie z Lankiem. Będzie ona w pełni po angielsku.

Polski raper nawijający po angielsku to nadal rzadkość. Kawałki bądź chociaż zwrotki w tym języku nagrywali m.in. Fokus, VNM czy Cira. W tym roku mogliśmy posłuchać anglojęzycznego utworu z udziałem Taco Hemingwaya. Taco zaczynał zresztą od nawijania właśnie w tym języku i ma na koncie anglojęzyczne „Young Hems”.

Z okazji wczorajszych 21. urodzin Bedoes podzielił się z fanami wycinkiem z gazety, na którym znalazło się jego zdjęcie zrobione krótko po narodzinach. Z podpisu pod zdjęciem dowiadujemy się, że Borys Piotr Przybylski przychodząc na świat, ważył zaledwie 2,72 kg przy wzroście 51 cm. Raper podziękował także fanom za ogrom wsparcia, jakie od nich dostaje. Bedoes rozstał się niedawno z dziewczyną i przyznaje, że sporo go to kosztuje.

Mam ostatnio skomplikowany czas w życiu, w zasadzie w moim sercu i w głowie. I w zasadzie nie ostatnio tylko już jakiś czas, ale wy – moi fani, przyjaciele, słuchacze, moja rodzina – ratujecie mi życie i jestem wam za to wdzięczny każdego dnia. W wieku 21 lat osiągnąłem w muzyce chyba najwięcej, ile może sobie wyobrazić nastoletni raper w Polsce, ale obiecuję wam, że pozostanę skromny i będę mądrze dysponował darem, który mam – napisał.

Tagi


Polecane

Share This