Bedoes kończy z „numerami o czymkolwiek płytkim”


2018.10.08

opublikował:

Bedoes kończy z „numerami o czymkolwiek płytkim”

foto: @maua_maggie

30 listopada do sklepów trafi nowa płyta Bedoesa i Kubiego Producenta zatytułowana „Kwiat polskiej młodzieży”. Artyści promują materiał singlami „05:05”, „Filipiny” oraz „Wow”. Te kawałki zapowiadają zmiany w twórczości Bedoesa. A tych w najbliższym czasie ma być więcej.

Przed preorderem płyty Kwiat Polskiej Młodzieży wleci klip „Gucci Mane” z Deemzem i Multim. „Gucci Mane” jest prawdopodobnie ostatnim takim klipem wychodzącym spod mojej ręki, gdyż jest to po prostu banger. Na płycie znajdzie się jeszcze parę bangerów (m.in. z Koldim i z Multim), ale to zakończy etap tworzenia numerów o ciuchach, sukach czy o czymkolwiek płytkim. Jest to swego rodzaju hołd dla tamtych czasów w muzyce jak i moje pożegnanie się z tym klimatem – zadeklarował na fanpage’u raper.

Równolegle z rozpoczęciem preoerderu w sieci ma się pojawić także teledysk. do kolejnego kawałka z „Kwiatu polskiej młodzieży”. – Klip pokaże to, kim jestem i jak się czuję teraz – zapowiada raper.

„Kwiat polskiej młodzieży” ukaże się nakładem SB Maffija Labelu. Poprzedni wspólny krążek Bedoesa i Kubiego „Aby śmierć miała znaczenie” debiutował na szczycie OLiS.

Polecane


Share This