Bedoes: „Mało jest prawdziwych ludzi w tym biznesie, nie kumpluję się z raperami”


2022.03.22

opublikował:

Bedoes: „Mało jest prawdziwych ludzi w tym biznesie, nie kumpluję się z raperami”

fot. P. Tarasewicz

Po ubiegłorocznej „Rewolucji romantycznej” nadchodzi nowy krążek Bedoesa. Na szczegóły wydawnictwa musimy jeszcze poczekać, póki co raper zapowiada, że wydawnictwo ujrzy światło dzienne w latem.

Bedoes w przeszłości niejednokrotnie powtarzał, że niekoniecznie jest mu po drodze z raperami. Artysta podkreślał, że unika imprezowania z reprezentantami środowiska, bo ma swoje towarzystwo i w nim czuje się najlepiej. Oczywiście na scenie są twórcy, których darzy szacunkiem i sympatią i wygląda na to, że jeden z nich pojawi się na jego nowej płycie.

Mało jest prawdziwych ludzi w tym biznesie, nie kumpluję się z raperami, zawsze raczej byłem j****y przez to, że nie chciałem się z kimś zwaflować – ale Mr. Polska to jest one of a kind, ma wielką wizję, serdeczne serce i zasługuje na sukces jak mało kto, a każde spotkanie z nim daje mi motywacje, żeby za*****lać jeszcze bardziej i kochać życie jeszcze mocniej. Może brzmi to banalnie, ale naprawdę tak jest. Wielki talent i świetny człowiek, bardzo dziękuję za wszystko. Lato będzie gorące jak nigdy wcześniej – komentuje artysta, sugerując, że na następcy „Rewolucji romantycznej” pojawi się autor „Make Money & Crash Cars”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @bedoes2115

Polecane

Share This