Bedoes namawia Netflix na współpracę


2021.02.03

opublikował:

Bedoes namawia Netflix na współpracę

fot. P. Tarasewicz

Netlix coraz chętniej inwestuje w polskie produkcje. Na zlecenie platformy wyprodukowano już kilka filmów i seriali, choćby „Moi przyjaciele nie żyją” z Julią Wieniawą i Wozzem w obsadzie, „Eroticę 2022” czy „1983”. Ich poziom jest póki co różny, ale z czasem liczymy na to, że doczekamy się własnych hitów na miarę niemieckiego „Dark” czy hiszpańskiego „Domu z papieru”. I nie mamy nic przeciwko, by takim hitem stał się serial, którego stworzenie proponuje platformie Bedoes.

Netflix Polska, obejrzyjcie mój najnowszy klip i zróbmy coś razem. Możemy nakręcić serial o motocyklistach-kowbojach – zachęca na Instagramie raper. Kto mógłby wystąpić w takiej produkcji? Borys ma swoich kandydatów i wskazuje Macieja Musiała oraz kolegów z 2115 – Flexxy’ego, Kuqe, White’a i Blachę.

Opublikowany wczoraj klip do numeru „Doda :*” to przemyślana produkcja, która ma szansę zapisać się w świadomości słuchaczy na dłużej. Kto wie, może faktycznie zwróci także uwagę przedstawicieli Netfliksa. Nie wiemy, na ile poważnie traktować deklarację Bedoesa, ale podejrzewamy, że gdyby Netflix faktycznie przyszedł do niego z odpowiednią propozycją, artysta nie odmówiłby.

Sprawdź także: Media umniejszają sukces Bedoesa? „Macie towarzystwo lizania się po ch***ch – komentuje raper

„Doda :*” to kolejne wideo promujące tegoroczną „Rewolucję romantyczną” Bedoesa i Lanka. Album zadebiutował w ubiegłym tygodniu na szczycie Oficjalnej Listy Sprzedaży. Jutro dowiemy się, jak krążek poradzi sobie w najnowszym zestawieniu. Krążek zanotował kapitalny start w Spotify, trafiając po premierze do TOP5 najchętniej słuchanych nowych wydawnictw na świecie.

Nowy album reprezentantów SBM Labelu trafił do sklepów w połowie stycznia, nieco ponad rok po premierze „Opowieści z Doliny Smoków”. Wśród zaproszonych na niego gości znaleźli się m.in. Szpaku, Białas i Kuqe.

Polecane


Share This