Bedoes o planach wytwórni 2115 Gang

Nie brak zaskakujących informacji.


2019.04.23

opublikował:

Bedoes o planach wytwórni 2115 Gang

Foto: P. Tarasewicz / CGMCreativeStudio

Wiemy już, że pierwszym artystą, którego płyta ukaże się w barwach labelu 2115 Gang, będzie płyta Kuqe. Teraz stojący na czele wytwórni Bedoes zdradza więcej planów wytwórni i tłumaczy, czym dokładnie ona będzie.

Żyję ostatnio z dnia na dzień, cały czas pracuję, tworzę nową muzykę, sam powstrzymuję siebie przed tym, żeby wam jeszcze niczego nie pokazywać. Zakładam wytwórnię 2115 Gang i tym samym wydam w niej płytę mojego przyjaciela (!!!), później kolejnego przyjaciela (!!!), a w przyszłości możliwe, że któregoś z was – napisał Borys.

W komentarzach pod postem artysta w zdradził, że po Kuqe płytę w barwach 2115 Gangu wyda Flexxy, a następnie Blacha. Artysta jest póki co związany z NBL i to właśnie nakładem tej firmy ma się ukazać jego kolejny album „Fama”, później jednak ma przejść do nowej wytwórni.

2115 Gang będzie sublabelem SBM, mimo to następna płyta Bedoesa ukaże się właśnie w barwach SB Maffiji.

Nigdy nie odwróciłbym się od Solara i Białasa ani nikogo kto jest członkiem SBM – deklaruje Borys. Wiemy, że także White pozostanie w barwach SBM Labelu.

To ścisła współpraca. 2115 Gang po prostu umożliwi mi pomoc moim przyjaciołom oraz nieodkrytym talentom z podziemia poprzez wydawanie ich projektów na uczciwych i najkorzystniejszych dla nich warunkach – zapowiada szef nowego wydawnictwa.

Tagi


Polecane