Bedoes prezentuje nowe numery i przedstawia kolejnych gości


2018.10.13

opublikował:

Bedoes prezentuje nowe numery i przedstawia kolejnych gości

foto: kadr z wideo

W najbliższych dniach spodziewamy się nowego singla i rozpoczęcia preorderu albumu Bedoesa i Kubiego Producenta. Krążek zatytułowany „Kwiat polskiej młodzieży” ukaże 30 listopada nakładem SB Maffija Labelu.

Dotychczas poznaliśmy trzy utwory z nadchodzącego albumu – “05:05”, “Filipiny” oraz “Wow”. Bedoes poinformował, że „na płycie jest jakieś 18 numerów”, część z nich pojawi się być może jedynie w wersji preorderowej. Na Instastory Bedoesa możecie posłuchać fragmentów czterech premierowych kawałków zatytułowanych „Toy Story”, „Givenchy”, „Mercedes GLE Coupe” i „Śnieg”. W dwóch z nich pojawią się goście – do „Givenchy’ego” dograł się Solar, w „Mercedesie GLE Coupe” Borysa wsparli koledzy z 2115.

Tym samym grono artystów zaproszonych na „Kwiat polskiej młodzieży” z każdym tygodniem robi coraz większe wrażenie. Kilka dni temu Bedoes poinformował, że na płycie usłyszymy Taco Hemingwaya, wcześniej artysta zdradził, że do premierowych kawałków dograli się również Quebonafide, Białas, Koldi i Young Multi.

Polecane

Share This