Bedoes w klipie do klasycznego numeru Eisa


2020.10.22

opublikował:

Bedoes w klipie do klasycznego numeru Eisa

fot. mat. pras.

Utwór promuje płytę „Gdzie jest Eis?”, którą od dziś można kupić w preorderze na stronie gdziejesteis.pl i lajka.co Do wyboru słuchaczy są: CD i LP w dwóch wersjach: 2003 i 2003-2020. Wydawnictwo w całości po raz pierwszy trafiło również na wszystkie platformy streamingowe. Wydawcą albumu jest Lajka Local Corp., w kolaboracji z Def Jam Recordings Poland. Producentem wykonawczym jest Rafał Grobel.

„Gdzie jest Eis?” to debiutancki album warszawskiego rapera, który, poza wydawnictwem nie udziela się na scenie. Do tej pory płyta nie miała żadnej promocji, a pytanie „Gdzie jest Eis?” jest nadal aktualne. Na płycie znajduje się 13 utworów. Dziś swoją premierę ma utwór i klip „Najlepsze Dni” z gościnnym udziałem Bedoesa, w którym raperzy spotykają się na warszawskich wyścigach, na boisku do koszykówki i na skrzyżowaniu na Bielanach.

Kolaboracja zapowiada płytę „Gdzie jest Eis?” w dwóch odsłonach: zremasterowanej przez Noona wersji oryginalnej oraz rozszerzonej wersji 2003-2020. Do rąk słuchaczy trafią zarówno wersje CD jak i LP. Wersja rozszerzona zostanie przygotowana z użyciem druku soczewkowego. Premiera zapowiedziana jest na 4 grudnia. Za całościową oprawę graficzną wydawnictwa odpowiada Bartłomiej Walczuk / Osom © Studios.

Singiel „Najlepsze dniEisa z gościnnym udziałem Bedoesa jest pierwszym, ale nie ostatnim zapowiadającym wydawnictwo „Gdzie jest Eis?”.

Polecane

Share This