Bedoes w spocie „Vogue’a” i #SexedPL Anji Rubik


2019.06.08

opublikował:

Bedoes w spocie „Vogue’a” i #SexedPL Anji Rubik

fot. kadr z wideo

Na kanale Vogue Polska pojawił się spot będący częścią kampanii #SexedPL firmowanej przez Anję Rubik. W nagraniu „Otwórzmy się na świat” Bartoszowi Gelnerowi partnerują reprezentanci 2115 Gangu.

Wszyscy mamy prawo do tego, by być sobą i żyć w pokoju. Przestańmy z uporem maniaka szukać w sobie różnic, kiedy łączy nas tak wiele. Nie zmieniajmy świata, otwórzmy się na niego – zachęcają twórcy.

Jesteś wielki – napisała na Instagramowym profilu Bedoesa Anja Rubik. Rapera chwali też m.in. Maciej Musiał. Nie wszyscy popierają jednak udział Borysa w kampanii #SexedPL. Wśród komentarzy Bedoes wyłowił wypowiedź fana, który skrytykował artystę, zarzucając mu – podobnie jak donGURALesko – zaangażowanie w politykę.

To nie ma nic wspólnego z polityką, chodzi o życie ludzi, którzy są j***ni bez względu na to, czy chodzi o to, że są z biedniejszego domu, czy chodzi o orientację, czy chodzi o jakąkolwiek przemoc. Wiem, co to znaczy być gnębionym, doświadczyłem tego na własnej skórze i teraz mógłbym liczyć forsę i mieć wyj***ne w takie akcje, myśląc sobie, że właśnie ktoś napisze: „oooo popierasz, to nie kupię twojej płyty”. Obejrzyj ten spot jeszcze raz, zastanów się. Ja staram się wykorzystać uwagę, którą mam na sobie w sposób, który może zmienić świat. Pieniądze nie są najważniejsze – skomentował Bedoes.

Polecane

Share This