Bedoes wyśmiewa Filipka: „Uspokój się, to już było”


2021.01.15

opublikował:

Bedoes wyśmiewa Filipka: „Uspokój się, to już było”

fot. P. Tarasewicz

Konflikt Bedoesa i Filipka rozgorzał na nowo po tym, jak w trakcie intagramowego live’a u Lil Konona Borys przedstawił swoją wersję genezy beefu z Filipkiem. Reprezentant SBM Labelu zasugerował, że prowodyrem konfliktu był Filipek, który miał zaczepiać go w swoich wersach. Zdaniem Filipka było inaczej i pierwsze strzały padły ze strony Bedoesa.

Nigdy się ciebie nie czepiałem, really, nawet na freestyle:-) tysiąc prawilnych numerów, ale jak sobie przypomnę, jaki milusi byłeś na żywo w parku Staszica, to te twoje drille można wp***dolić w fikcję literacką xd – napisał Filipek.

Jeżeli chodzi o park na Sztaszica, to nie chciałem o tym gadać, ale dostałeś dwie sztuki, powiedziałeś „to w tobie lubię”, wypłaciłeś mi sztukę i opuściłeś ręcę, w dodatku byliśmy w twoim mieście i umówiłeś się, że będziemy sami, a z krzaków wyszli twoi koledzy więc klej p*zdę, bo chciałeś mnie poskładać to miałeś milion okazji, a teraz szukasz atencji, bo masz ją tylko podczas beefów. Ch*j w ciebie.

A drilla ci mogę zrobić kutas*em w dupsku, chyba, że próbujesz hajs zarobić i zaraz wyzwiesz mnie na FAME MMA, to wyślij numer konta i ci opłacę te rachunki tylko się nie pluj atencjuszu jeba* – odparował, również w stories, Bedoes.

Sprawdź też: Filipek do Bedoesa: „Wykurw*aj podrabiańcu (…) Jesteś pierwszym populistą polskiej rap gry”

Mieliśmy być sami (bo mi powiedziałeś przez telefon: „ej, siema, Borek 2115 z tej strony, będę sam”), po czym przyjechałeś na dwa auta, do tego parku xd. O FAME MMA cię piz*o nie podejrzewałem, bo co tym masz wspólnego z takim rozstrzyganiem konfliktów (zawsze powinien być kolega z gazem z tyłu, któremu skamlesz ja piz*a). A co do dwóch strzałów na japę, to było dokładnie odwrotnie. Wtedy przestałem cię bić, jak dostałeś dwa papulce na łeb, ty mi sprzedałeś kopa (ale moje słowo przeciwko twojemu, wiadomo) – przedstawia swoją wersję Filipek.

Reprezentant SBM Labelu zakończył swój udział w pyskówce krótkim wideo, w którym naśladując Filipka mówi:

Siema Bedi, już rozkminiłem twój plan – płaczesz za wszystkim poza Notre Dame.

Następnie śmiejąc się raper dodaje:

Filipek, uspokój się, k***a. To już było. Wszystkiego dobrego dla ciebie, pozdro. Posłuchaj sobie „Rewolucji”.

Żeby obejrzeć video kliknij na zdjęcie poniżej.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This