Bedoes zawiesza trasę koncertową

Raper potrzebuje przerwy.


2019.06.27

opublikował:

Bedoes zawiesza trasę koncertową

fot. Maksym Rudnik

Bedoes schodzi ze sceny, przynajmniej na jakiś czas. Po ponad pół roku koncertowania raper zdecydował się zawiesić trasę wraz z końcem wakacji. W Polskę wyruszy dopiero z nowym materiałem, więc fani reprezentanta SBM Label będą musieli uzbroić się
w cierpliwość.

Występy na żywo potrafią zmęczyć i kto jak kto, ale Bedoes wie to najlepiej. Wraz z zespołem przejechał całą Polskę wzdłuż i wszerz, gromadząc na koncertach tysiące fanów i wypełniając największe polskie kluby. Jego ambicje sięgają jednak wyżej, dlatego w rodzimej Bydgoszczy wystąpił w Filharmonii Pomorskiej, jednym z najważniejszych miejsc na mapie polskiej muzyki poważnej.

Tak było zimą i wiosną, ale nadchodzi lato i wraz z nim festiwale. Raper ma już za sobą występ na H&M Loves Music. Kolejnymi punktami na jego mapie są m.in. Bielsko-Biała, Wrocław, Sopot czy Katowice. Łącznie w lipcu i sierpniu Bedoes zagra 12 koncertów.

Ostatnia płyta Bedoesa to wydany wspólnie z Kubim Producentem “Kwiat polskiej młodzieży”. Album uzyskał status platynowej płyty w niecałe cztery miesiące od premiery, a promująca go trasa cieszyła się wielką popularnością – na 20 koncertach pojawiło się blisko 15 tysięcy osób. Obecnie wspólnie z Lankiem raper pracuje nad trzecim długogrającym albumem, lecz data jego premiery nie została jeszcze ujawniona. Materiał jest promowany singlem “Nadchodzi Lato”, który w niecały miesiąc od premiery został odsłuchany ponad 10 milionów razy.

Letnie koncerty Bedoesa:

5.07 – Bielsko Biała, Rap Attack Festival BB
06.07 – Wrocław, Raceism Event 2019
12.07 – Wolsztyn, Rap Station Wolsztyn Festiwal
19.07 – Giżycko, Mazury Hip Hop Festiwal
26.07 – Zator, Hip Hop Festival
27.07 – Władysławowo Scena Letnia

02.08 – Płock, Polish Hip Hop Festival
03.08 – Płock, Polish Hip Hop Festival
16.08 – Sopot, Tarasy przy Aquaparku
23.08 – Katowice, NOSPR
24.08 – Chorzów, Fest Festival
30.08 – Kraków, Illegal Noise

Tagi


Polecane