Bedoes zdradził liczbę płyt sprzedanych w preorderze


2018.11.30

opublikował:

Bedoes zdradził liczbę płyt sprzedanych w preorderze

foto: Magdalena Wdziękowska

Do sieci trafiła właśnie nowa płyta Bedoesa i Kubiego Producenta „Kwiat polskiej młodzieży”. Rano krążek pojawi się na półkach sklepów, tymczasem część fanów zamawiających album w preorderze cieszy się nim już od środy. Bedoes przeprosił wszystkich, do których dotarły uszkodzone w transporcie płyty i poprosił o kontakt z SB Maffiją w celu wymiany krążków. Przy okazji artysta zdradził, ile płyt sprzedali z Kubim w przedsprzedaży.

Nie będę robił z tego tajemnicy, nie będę pi****lił. Siedem koła preorderów to jest dużo. Może nie na skalę światową, ale to jest dużo jeśli chodzi o przygotowanie siedmiu tysięcy produktów – powiedział na Instastory Bedoes.

Czy 7000 to dużo, czy mało? Biorąc pod uwagę popularność Bedoesa można uznać ten wynik za przeciętny. Z drugiej strony przypominamy, że „Kwiat polskiej młodzieży” nie miał żadnych bonusowych kawałków do preroderowego wydania i wersja dostępna w sklepie SB Stuff różni się od sklepowej jedynie brakiem autografów i wlepek, dlatego można podejrzewać, że większość fanów po prostu woli nabyć wydawnictwo w sklepie stacjonarnym.

Polecane

Share This