Będzie winylowa reedycja albumu Flexxipu


2016.09.20

opublikował:

Będzie winylowa reedycja albumu Flexxipu

Facebook Tego Typa Mesa

„Fach”, jedyny legalny album Flexxipu, ukazał się w 2003 roku nakładem T1-Teraz. Po wydaniu krążka Emil Blef i Ten Typ Mes poszli różnymi ścieżkami. Blef nagrał jeszcze solowy album („Mam taką twarz… Billing” z 2007 roku), by ostatecznie zrezygnować z działalności muzycznej. Z kolei Mes konsekwentnie dokłada do swojej dyskografii nowe płyty – najnowsza, „AŁA.”, trafi do sprzedaży na początku listopada.

W ostatnim czasie coś jednak drgnęło w temacie Flexxipu. W ubiegłym roku duet wystąpił na scenie po wieloletniej przerwie. Do kolejnego występu doszło przed kilkoma tygodniami w ramach Męskiego Grania. Za każdym razem Flexxip występował jako część projektu Albo Inaczej, w którym gwiazdy polskiej estrady (Andrzej Dąbrowski, Krystyna Prońko, Felicjan Andrzejczak) spotykają się z weteranami polskiego hip-hopu.

Teraz dowiedzieliśmy się, że „Fach” znów trafi na półki sklepowe. Także w wersji winylowej. „Śmichy z Blefem, bo reedycja Flexxipu to dobry pretekst do drineczka. Szczególnie, że będzie wreszcie winyl”, czytamy na Facebooku Mesa. Premiera reedycji już 7 października.

Poniżej wideo stylizowane na kadry z klasycznego klipu do utworu „List” oraz legalny odsłuch „Fachu” na YouTubie:

 

Polecane

Share This