#BeforeOWF2015 – dzień I (Polska)

CGM.pl i WiMP sprawdzają polskich artystów z pierwszego dnia.


2015.04.06

opublikował:

#BeforeOWF2015 – dzień I (Polska)

Dziś specjalna playlista przybliżająca nieco to, czego spodziewać się możemy pierwszego dnia Orange Warsaw Festival. Na początek nasi, bo reprezentację mamy bardzo zacną. Przypomnijmy, impreza wraca na służewiecki Tor Wyścigów Konnych. Wiemy też, że pierwszego dnia, czyli 12 czerwca 2015 roku wśród wykonawców zobaczymy sporo ciekawych, a przede wszystkim fajnie koncertujących wykonawców. Będzie Gooral. Gooral to taki typ, że porwie każdą publikę. Można nie przepadać za jego płytami (pracuje ponoć nad kolejną), ale jak się trafi na jego koncert, to nie ma mocnych.

Doskonale na scenie prezentują się też przyjaciele z Heya z Kasią Nosowską na czele. Ich występów też nigdy mało. Tym bardziej, że zazwyczaj wersje koncertowe utworów różnią się mocno od studyjnych. No i to szalone „frontmeństwo” Kaśki!

Nie wiem, skąd to przekonanie, ale uważam, że całkiem blisko klimatycznie umieścić należy Kari. Dobrze się składa, że i ona wystąpi pierwszego dnia imprezy. Pierwszą i drugą płyta udowodniła, że Polak potrafi. I nie tylko polskie media się nią zainteresowały. Koniecznie trzeba sprawdzić, jak radzi sobie na żywo, bo to może być miłą odmianą dla niektórych.

Platynowa i Fryderykowa Mela Koteluk dorobkiem przypomina wspomnianą wcześniej Kari. Debiutowała w 2012, też ma na koncie dwa albumy i wie jak koncertować. Czy w podobnym klimacie? Tak bym nie powiedział, ale dla podobnego, wrażliwego słuchacza.

Polecane