Behemoth zagra koncert w polskim kościele. Grupa zaprosiła kapitalny support


2020.08.22

opublikował:

Behemoth zagra koncert w polskim kościele. Grupa zaprosiła kapitalny support

foto: mat. pras.

Nie mogąc grać koncertów dla fanów na całym świecie Behemoth zdecydował się na występ transmitowany w sieci. 5 września grupa da specjalny show „In Absentia Dei”, który będzie transmitowany w sieci. O wyjątkowości wydarzenia świadczy fakt, iż zespół wystąpi w jednym z polskich kościołów. W którym? Tego Behemoth niestety nie zdradza.Grupa obiecuje, że w trakcie występu fani usłyszą przekrojowy materiał, w tym kilka niespodzianek.

Widzieliście Behemotha w różnych miejscach na całym świecie, ale jeszcze nigdy przed Kościołem Świętym. To prawdziwie innowacyjne wydarzenie, jakiego świat jeszcze nie widział. Będzie rytuał, będzie świętokradztwo, a wszystko to w zaciszu waszych domów – komentuje Nergal w informacji prasowej towarzyszącej ogłoszeniu.

Sprawdź też: Deftones wraca. Nowy singiel, klip i szczegóły płyty

Behemoth zaprosił do udziału w swoim koncercie nowojorski Imperial Triumphant, autorów „Alphaville”, jednej z najwyżej ocenianych tegorocznych metalowych płyt. Amerykanie nie dotrą do Polski, zagrają natomiast w The Slipper Room Cabaret na Manhattanie.

Koncert będzie biletowany. „Wstęp” na wirtualny spektakl wyceniono na 14 dolarów. Bilety, a także okolicznościowy merch można juz nabyć na stronie behemoth.live. Po 28 sierpnia ceny wzrosną o 20 procent. Wydarzenie będzie transmitowane w rozdzielczości 4K, a widzowie będą mieli możliwość oglądania go z ośmiu kamer.

Polecane


Share This