Behemoth ze statuetką Metal Hammer Golden Gods Awards


2014.06.23

opublikował:

Behemoth ze statuetką Metal Hammer Golden Gods Awards

Behemoth został laureatem prestiżowej nagrody Metal Hammer Golden Gods Awards w kategorii „Najlepszy album” przyznawanej przez brytyjski magazyn „Metal Hammer”. Nergal komentuje: To, co się dzieje wokół „The Satanist” wprawia mnie w osłupienie. Wiem, że to nasz najlepszy album, ale nieczęsto zdarza się, że odczucia artysty wobec swego dzieła pokrywają się z odczuciami fanów oraz mediów. W przypadku tej płyty wszystkie trzy bieguny spotkają się w tym samym miejscu. Niebywałe! Właśnie zeszliśmy ze sceny w słynnej arenie O2 w Londynie, gdzie zagraliśmy 3 utwory i odebraliśmy nagrodę „Metal Hammera” za najlepszy album roku! Nagrody nigdy nie były motorem naszej pracy…  ale jeśli już się pojawiają, przyjmujemy je z wdzięcznością! Dzięki Metal Hammer, dzięki UK za wspaniałe wsparcie!

Polscy fani czekają na Polish Satanist Tour, która rozpocznie się w październiku. Tym razem skład trasy będzie wyjątkowo różnorodny, bo obok Behemoth zagrają Tribulation, Merkabah oraz Mord`A`Stigmata. Wcześniej – 12 lipca – zespół wystąpi na krakowskim koncercie trasy Męskie Granie.

Rozkład jazdy Polish Satanist Tour:

2.10 – Poznań, Eskulap

3.10 – Łódź, Wytwórnia

4.10 – Katowice, Mega Club

5.10 – Wrocław, Eter

8.10 – Kraków, Fabryka

9.10 – Kraków, Fabryka

10.10 – Warszawa, Stodoła

11.10 – Toruń, Od Nowa

12.10 – Gdańsk, B90

W naszej księgarni znajdziecie wywiad-rzekę z Nergalem. Aby zamówić książkę zatytułowaną „Sacrum profanum. Spowiedź heretyka” wystarczy kliknąć tutaj.

{sklep-cgm}

Polecane

Share This