Behemoth: znamy szczegóły nowego DVD!


2010.08.26

opublikował:

Behemoth: znamy szczegóły nowego DVD!

Wiemy już, jak będzie wyglądała okładka najnowszego DVD Behemoth zatytułowanego „Evangelia Heretika”. Premiera materiału przewidziana jest na jesień 2010 roku. Teraz czas na szczegóły, o których nikt nie opowie lepiej niż sam Nergal:

Wreszcie zamknęliśmy projekt o nazwie „Evangelia Heretika”. Nie pamiętam, kiedy tak długo i szczegółowo pracowaliśmy nad czymkolwiek. Graficznie temat próbowaliśmy ugryźć z kilku stron. Opłacało się, Graal stanął na głowie i wykonał tytaniczna pracę. Booklet wygląda absolutnie miażdżąco… zdjęcia które tam zamieściliśmy, cały koncept jest… inny, zaskakujący i mam nadzieję, bardzo wyjątkowy. 


Co do zawartości to również przeszliśmy samych siebie. Zamiast wydawać jednopłytowe, byle jakie wydawnictwo postawiliśmy na prawdziwą encyklopedię (śmiech). Daniem głównym będą więc dwa pełnowymiarowe koncerty, z dwóch różnych okresów (The Apostasy, Evangelion). Dla polskich fanów szczególną atrakcją będzie z pewnością koncert, który zarejestrowaliśmy w stolicy podczas trasy promującej ostatni album. Wersją audio zajęli się bracia Wiesławscy ze studia Hertz, natomiast koncert z Paryża to efekt naszej współpracy z Tue Madsenem – oba będą w standardzie 5.1. Czy muszę dodawać, że dźwięk będzie kruszył mury Jerozolimy (śmiech)?

Druga płyta DVD będzie zawierała dwa godzinne dokumenty (jeden pokazujący kulisy polskiej trasy koncertowej , drugi to długi wywiad wzbogacony o mnóstwo ujęć zarejestrowanych przez nasze prywatne kamery), WSZYSTKIE teledyski Behemoth począwszy od „Decade Ov Therion” kończąc na niecenzurowanej wersji „Alas, Lord Is Upon Me”, które będą wzbogacone o dodatkowe filmy pokazujące powstanie większości z tych klipów. Blisko 5 godzin materiału!!!… I żeby tego jeszcze było mało dołożyliśmy warszawski koncert w wersji audio. Będziecie pod wrażeniem. Obiecuję. „Evangelia Heretika” to wizualne szaleństwo! Doskonałe uzupełnienie naszego ostatniego krążka plus cos więcej… to kwintesencja tego zespołu, nasze opus magnum, z którego jesteśmy potwornie dumni.

Do premiery raptem dwa miesiące… czekajcie cierpliwie. Naprawdę warto!

DVD Behemoth „Evangelia Heretika” ukaże się jesienią dzięki firmie Mystic Production.

Polecane

Share This