Belmondo: „Chcieli nas skłócić niedobrzy ludzie, aż za dobrze wiem, jak się zachowuje truteń”


2021.04.02

opublikował:

Belmondo: „Chcieli nas skłócić niedobrzy ludzie, aż za dobrze wiem, jak się zachowuje truteń”

fot. kadr z wideo

Wokół Młodego G znowu robi się gorąco. Skłóceni Oyche Doniz i GSP zdecydowali się zawiesić swój konflikt i połączyć siły przeciwko niemu.

Słuchaj, Belmondziak, stara k***o j***a. Ty mówisz, że to ja ciebie skłóciłem z Oyche Donizem? Jak to ty powiedziałeś, że będą na niego papiery, że dajesz słowo honoru. Gdzie są papiery na Oyche Doniza, szmato j***a? Z tą krzywą aferą co wykręciłeś. Chłopak za ciebie niesłusznie dostawał w p***ę w twojej obronie, bo ty obsrany bałeś się wyjść z klubu, za*****cu, mefedroniarzu – krzyczał w mediach społecznościowych pod adresem Belmondo GSP.

W sieci pojawiło się także nagranie wypowiedzi Oyche Doniza, który w ostatnim czasie nie udzielał się w mediach społecznościowych.

Siemano Belmondziak, jestem po rozmowie z GSP, zawieszamy topór i cię, k***o, dojeżdżamy. We dwóch i jeszcze więcej. Niebawem – odgraża się Doniz.

Sprawdź także: Malik Montana, Josef Bratan i Alberto w jednym kawałku

Młody G nie odpowiada, ale zamiast tego publikuje skit „Truteń”.

„Mój człowiek siedzi w Fruity Loopsie, ja siedzę w hoodie, to znaczy w bluzie / Chcieli nas skłócić niedobrzy ludzie, aż za dobrze wiem, jak się zachowuje truteń” – takie wersy otwierają skit, będący odrzutem z nadchodzącej epki „H.A.U.”. Kawałek powstał przed niedawnymi wydarzeniami, ale można go odnieść do bieżącej sytuacji, w której znalazł się gdynianin.

Polecane

Share This