Belmondo przeprasza Rafalalę


2019.10.17

opublikował:

Belmondo przeprasza Rafalalę

fot. kadr z wideo

Zapytany przez jednego z fanów, jak znalazł się w wannie Rafalali, Belmondo odpowiedział: – Tak się kończy k****a dowożenie tematu c***om j****ym tranzystorom. Niedługo później Rita Chmiel postawiła mu ultimatum – albo przeprosi, albo ona podzieli się ze światem informacjami, które mogą pogrążyć Młodego G.

Przekażcie wiadomość Belmondo. Ma dobę na przeproszenie mnie i mojej koleżanki, za to jak nazwał nas na nagraniu, które krąży w sieci. I niech odszczeka, że przywiózł nam narkotyki, bo my ich nie zażywamy – mówiła Rafalala.

Choć od tej deklaracji minęło znacznie więcej niż doba, Tytus zdecydował się jednak przeprosić. Były członek Mobbyn opublikował w sieci wideo, w którym wycofuje swoje słowa.

Tytus Szyluk, oświadczenie. W związku z tym, że w dniu 4 października opublikowałem moją wypowiedź, w której obraziłem panią Ritę Chmiel Rafalalę oraz panią Liję Siwy poprzez użycie słów „cwel” i „tranzystor” wskazałem, że dowoziłem wyżej wymienionym osobom narkotyki. Niniejszym przepraszam w/w osoby za użycie względem nich słów wulgarnych. Prostuję także, że zgodnie z moją wiedzą w/w osoby nie zażywają narkotyków i nie byłem świadkiem ich zażywania przez powyższe osoby.

Ponadto apeluję do wszystkich o tolerancję. Niezależnie od płci oraz orientacji każdemu należy się szacunek i liczę, że mój apel zostanie przez was wysłuchany. Jednocześnie potępiam wszelkie przypadki agresji fizycznej i werbalnej w stosunku do pani Rity Chmiel Rafalali i Liji Siwy. Wzywam do ich zaprzestania. Ponadto zaprzeczam, że przekazywałem tym osobom jakiekolwiek pieniądze – mówi Młody G.

Co na to Rafalala?

Wygląda na to, że obie strony dążą do wyprostowania sytuacji. W odpowiedzi na oświadczenie Belmondziaka Rafalala opublikowała swoje, w którym pisze, że opublikowała zdjęcia Tytusa w wannie bez jego wiedzy oraz, że nie uprawiała z nim seksu.

Oświadczam, że ani ja, ani osoby trzecie, które w dniu utrwalenia materiału przebywały ze mną w moim mieszkaniu nie współżyły z panem Tytusem Szylukiem ani nie uczestniczyły w jakichkolwiek innych czynnościach o charakterze seksualnym – napisała Rafalala.

Jeżeli między Młodym G i Rafalalą nie doszło do czynności o charakterze seksualnym, to może raper nie złamał kodeksu Mobbyn i może wrócić do składu. Czy tak się stanie, zobaczymy.

Polecane

Share This