Belmondo zmienia nazwę profilu i profesję


2019.10.11

opublikował:

Belmondo zmienia nazwę profilu i profesję

fot. kadr z wideo

Zaledwie kilka dni trwała cisza w mediach społecznościowych Belmondziaka. W poprzedni weekend Młody G przymusowo opuścił szeregi Mobbyn. Przy okazji GSP zdradził, że artysta rozważał rozbrat z rapem, ponieważ czuł się niezrozumiany przez słuchaczy.

Przepraszam wszystkich, których zawiodłem moją chorobą psychiczną, przede wszystkim braci z Mobbyn, z którymi wspólnie walczyłem o wartości, którym zaprzeczyłem. Nigdy nie poprę takich zachowań. Uważam je za niedopuszczalne. To koniec drogi dla Belmondo. Niech dla innych to będzie nauczka, jaką destrukcję robią w mózgu narkotyki. Całe przewodnictwo w Mobbyn zostawiam mojemu bratu GSP, który swoją egzystencją udowodnił, że zasługuje na nie. Trzymajcie się – mówił w niedzielę.

Kilka dni temu Młody G „wyczyścił” swój instagramowy profil. Teraz pojawiają się na nim nowe zdjęcia – koszulki kojarzonej z Mobbyn marki HEHE. Wszystkich chętnych do ich zakupu artysta zaprasza do wysyłania prywatnych wiadomości. Konto ma też nową nazwę – hehe_head. „HEHE to dress code” – mogliśmy usłyszeć we wspólnym kawałku Belmondziaka i GSP „Resort”. Czy to znaczy, że mimo wywalenia ze składu Młody G nie odetnie się całkowicie od Mobbyn?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @hehe_head

Polecane

Share This