Beteo: Jeans, to jedyny utwór z okresu mojej słabości, którym chcę się podzielić


2019.12.29

opublikował:

Beteo: Jeans, to jedyny utwór z okresu mojej słabości, którym chcę się podzielić

Do sieci trafił właśnie teledysk do kawałka „Jeans”. Przy okazji premiery klipu, Beteo podzielił się z fanami przemyślenia i na temat 2019 roku. Zapowiedział też nowy krążek na nadchodzący 2020.

– Dużo płaczę, kończę z tym… Nowy rok, nowy ja? xD „Jeans” OUT NOW.

Moi drodzy, wszystkiego co najlepsze w 2020, mój nowy album nosi tytuł „Chciałbym żeby *****s i *****n się pogodzili” i usłyszycie go w przyszłym roku. Na więcej informacji i pierwszy singiel będziecie musieli jeszcze poczekać, ale do tego czasu też wyjdzie kilka fajnych rzeczy.

Jutro uciekam z kraju i mogę tracić łączność, dlatego już teraz dziękuję Wam za obecność w tym szaleństwie i przepraszam, że ostatnio było mnie tak mało – to się nie powtórzy, obiecuję.

2019 rok, jakkolwiek banalnie to zabrzmi, poświęciłem na pracę nad samym sobą i poznanie siebie na nowo. „Jeans” to jedyny utwór z okresu mojej słabości, którym chcę się podzielić. Cokolwiek w tym roku się nie działo – przyszły może być tylko lepszy (musi!!!). Wszystkiego najlepszego każdemu Sylwkowi hehe. Oczywiście bawcie się dobrze i bezpiecznie, love – napisał raper.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dużo płaczę, kończę z tym… Nowy rok, nowy ja? xD "Jeans" OUT NOW. Moi drodzy, wszystkiego co najlepsze w 2020, mój nowy album nosi tytuł "Chciałbym żeby *****s i *****n się pogodzili" i usłyszycie go w przyszłym roku. Na więcej informacji i pierwszy singiel będziecie musieli jeszcze poczekać, ale do tego czasu też wyjdzie kilka fajnych rzeczy. Jutro uciekam z kraju i mogę tracić łączność, dlatego już teraz dziękuję Wam za obecność w tym szaleństwie i przepraszam, że ostatnio było mnie tak mało – to się nie powtórzy, obiecuję. 2019 rok, jakkolwiek banalnie to zabrzmi, poświęciłem na pracę nad samym sobą i poznanie siebie na nowo. „Jeans" to jedyny utwór z okresu mojej słabości, którym chcę się podzielić. Cokolwiek w tym roku się nie działo – przyszły może być tylko lepszy (musi!!!). Wszystkiego najlepszego każdemu Sylwkowi hehe. Oczywiście bawcie się dobrze i bezpiecznie, love. Fot. @thisisban (kadrowałem ja i jest super okładka roku elo)

Post udostępniony przez @ beteobejbi

Polecane


Share This