Beyonce jak świeże bułki…


2013.02.19

opublikował:

Beyonce jak świeże bułki…

15 lutego ruszyła sprzedaż biletów jednodniowych na Orange Warsaw Festival 2013. Bilety były dostępne w sprzedaży już od 6.00 rano online, a później także we wszystkich empikach. Kolejka oczekujących na zakup była gigantyczna. A kolejki w serwisach online to nie jest coś, do czego jesteśmy przyzwyczajeni. Jednak sytuacja wcale nie była taka wyjątkowa, wystarczy przypomnieć problemy z zakupem biletów na jeden z koncertów Madonny w Polsce. A może lepiej nie przypominać.

Tym razem instytucja „kolejki”, choć irytująca, spełniła swoje zadanie. Kto się w niej „ustawił” i odczekał swoje, dostał to czego chciał. Spóźnialscy niestety odeszli z kwitkiem. Bilety na pierwszy dzień festiwalu zniknęły błyskawicznie. Po g. 13 nie było już po nich śladu, o czym organizatorzy informowali szeroko w social mediach. Dziś do sprzedaży wracają nieopłacone rezerwacje (chętni mieli na to trzy dni). Zatem kto „nie załapał” się pierwszego dnia sprzedaży biletów jednodniowych, ma kolejną szansę. I pewnie nie ostatnią.

O dziwo, największym powodzeniem cieszyły się bilety w  najdroższych strefach, w których pula była jednak z założenia bardzo ograniczona jak Golden Circle i Golden Circle Early Entrance. Bilety w tych kategoriach zniknęły w przeciągu godziny! Równie szybko co bilety w popularnym sektorze A premium.

Koncert Beyonce odbędzie się 25 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach Orange Warsaw Festival 2013. Beyonce potwierdziła tę informację na swojej oficjalnej stronie internetowej. Koncert zaplanowano na 25 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach trasy koncertowej „The Mrs. Carter Show World Tour”.

 

Beyonce Knowles (wokalistka R&B, aktorka i projektantka mody) jest autorką takich hitów jak „Halo”, „I was here” i „End Of Time”.

 

Urodziła się i dorastała w Houston. Jako dziecko brała udział w konkursach tanecznych i wokalnych, jednak sławę zyskała pod koniec lat 90., kiedy była liderką zespołu Destiny`s Child.

 

Beyonce jest jedną z najczęściej nagradzanych artystek w historii Grammy, z 16 wyróżnieniami (13 jako solowa wokalistka i trzy z grupą Destiny’s Child). Piosenkarka skończyła niedawno 30 lat. Jest partnerką Jay`a Z, z którym ma córkę.

Nie znamy jeszcze gwiazdy drugiego dnia Orange Warsaw Festival 2013. Organizatorzy zapewniają, że również będzie to gwiazda światowego formatu.

{reklama-hh}

Polecane

Share This